Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Zwędził Boczek…

Boczek który 44-latek skradł z przydomowej wędzarni wart był ponad 500 zł. Sprawca został zatrzymany przez policjantów z Jasienicy.

Do zdarzenia doszło w miniony czwartek (25.02) przed 22.00 w Jaworzu. Dyżurny komisariatu w Jasienicy otrzymał zgłoszenie od jednego z mieszkańców Jaworza, że przed momentem nieznany sprawca skradł z przydomowej wędzarni ponad 20 uwędzonych boczków.

Na miejsce skierowano patrol który rozpoczął poszukiwania sprawcy - Na jednej z ulic niedaleko miejsca zdarzenia napotkali mężczyznę z podejrzanym pakunkiem. Okazało się, że to poszukiwany przez nich sprawca kradzieży, a w torbie ma skradzione mięso. Policjanci odzyskali skradzione mienie, które właściciel wycenił na ponad 500 złotych. Jednak z powodu niesanitarnego sposobu obchodzenia się z żywnością przez podejrzewanego o kradzież 44-letniego mieszkańca Jaworza, mięso nie nadawało się do dalszego wykorzystania spożywczego – informuje bielska policja. Za kradzież grozi mu do 5 lat więzienia.

- Stróże prawa przykładają dużo uwagi do każdego zgłoszenia, bez względu na wartość, czy rodzaj przedmiotu kradzieży. Przekonał się o tym 44-letni jaworzanin, który wczoraj musiał obejść się smakiem... – podkreśla rzecznik prasowy bielskiej policji.

Red.

 

źródło: ox.pl
dodał: red.

Komentarze

3
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2021-03-01 11:34:52
tom lem: ... właściciel wędzarni, też powinien ponieść karę za spowodowanie ślinotoku u przechodniów;-) trzeba mieć nadzieję, że wymiar niesprawiedliwości weźmie tą okoliczność pod uwagę.
2021-03-01 15:59:06
św. Patryk.: "Stróże prawa przykładają dużo uwagi do każdego zgłoszenia..." - no to poprosimy o statystykę efektów przykładania tej uwagi, jakoś jeszcze ani razu się żaden rzecznik tu nie pochwalił
2021-03-01 17:20:03
dystans: no szybko reagowali ,pewnie mieli N ATO czujniki od Ferdka.
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: