Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

ZUMBA po raz wtóry

To będzie druga już edycja tego energicznego tańca w Cieszynie. Energicznego, bo łączącego w sobie elementy tańca i fitness. Cieszyński ośrodek sportu zaprasza na II Bezpłatny Maraton Zumby.

Zumba jest bardzo innowacyjnym systemem fitness, który poprzez świetną zabawę kształtuje naszą sylwetkę, dba o naszą kondycję, a przede wszystkim napawa nas optymizmem i wprawia nas w świetne samopoczucie, które zostaje na długo, długo poza zajęciami.
Proste kroki taneczne, świetne kombinacje ruchów i motywująca muzyka stwarza atmosferę świetnej imprezy i totalnie porywa nas do zabawy. Bardzo dynamiczna i ekscytująca kombinacja rytmów latynoskich i międzynarodowych, tj. merengue, salsa, cumbia, reggaeton, flamenco, samba, taniec brzucha, cha-cha, rumba, twist .... i wiele innych.

Pierwsza edycja, która odbyła się jesienią zdobyła wielkie uznanie. Na parkiecie pojawiło się ponad stu tańczących. Dlatego kolejny raz chcemy zaprosić mieszkańców Cieszyna – ale nie tylko – na ten rodzaj zabawy – mówi Zbigniew Niżnikiewicz szef cieszyńskiego Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.

POSŁUCHAJ

Maraton zumby odbędzie się w najbliższą niedzielę – 22 stycznia. Miejscem zabawy jest hala sportowa MOSIR przy alei Jana Łyska. Wejścia będą co godzinę. Start o 10.00
Jak informują organizatorzy, impreza będzie trwała 3 godziny. Po każdych 50 minutach zabawy 10 minut przerwy na złapanie oddechu. Co powinieneś wziąć ze sobą: wygodne sportowe obuwie, strój na przebranie, ręcznik oraz wodę.
 

Jan Bacza

źródło: OX.PL
dodał: JB

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: