Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Zrób zdjęcie - wygraj nagrodę!

Biblioteka w Chybiu ogłasza konkurs fotograficzny „Książka w podróży”. Zrób zdjęcie książki lub osoby czytającej w „wakacyjnych okolicznościach”, przyślij do Biblioteki i wygraj nagrodę! Organizator gwarantuje nagrody finansowe i wyróżnienia. Główna nagroda to 400 zł!

Lato to czas wypraw i wyjazdów, tych dalekich, zagranicznych, tych bliższych - nad nasze morze czy w góry oraz tych najbliższych - na działkę czy do ogrodu. Wakacje to często również czas, kiedy sięgamy po książki, których wcześniej nie mieliśmy czasu przeczytać. Biblioteka w Chybiu jest gorącym orędownikiem spędzania urlopu z książką. Dlatego też ogłoszony został konkurs fotograficzny „Książka w podróży”.

Zróbcie zdjęcie książki w ciekawej scenerii lub Was czytających i dostarczcie fotografię do Gminnej Biblioteki Publicznej w Chybiu (ul. Bielska 51, 43-520 Chybie) do 20 września 2019 r. Konkursowe fotografie przyjmujemy w postaci tradycyjnej (papierowej), o rozmiarze nie mniejszym niż 15×20 cm. Główną nagrodą w konkursie jest 400 zł. Wszystkie nagrodzone i wyróżnione zdjęcia zostaną wydrukowane na wielkoformatowych planszach.

Regulamin konkursu dostępny jest na stronie internetowej Biblioteki (www.biblioteka.chybie.pl), na bibliotecznej stronie FB lub w siedzibie Gminnej Biblioteki Publicznej w Chybiu (ul. Bielska 51, 43-520 Chybie). Dodatkowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu: 33 8561058 lub wysyłając e-mail na adres: biblioteka@chybie.pl

Konkurs jest realizowany w ramach projektu „Książka w podróży. Podróż w książce. Analogowo i cyfrowo” dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury. Patronat honorowy nad projektem objął Wójt Gminy Chybie Janusz Żydek.

Artykuł sponsorowany

źródło: ox.pl
dodał: ES
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: