Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Zostań żołnierzem

Powiatowy Urząd Pracy w Cieszynie podał informację o wolnych miejscach pracy w Korpusie Szeregowych Zawodowych i Narodowych Siłach Rezerwowych. Chętnych szuka 17 Wielkopolska Brygada Zmechanizowana w Międzyrzeczu.

W Brygadzie czeka ponad 200 miejsc pracy. Aby zostać żołnierzem 17. Brygady jedyne co musisz zrobić to przygotować odpowiednie dokumenty i przystąpić do egzaminu z wychowania fizycznego.

- W związku z profesjonalizacją Sił Zbrojnych oraz intensyfikacją naboru żołnierzy rezerwy do korpusu szeregowych zawodowych oraz Narodowych Sił Rezerwowych informuję, że na dzień obecny w 17 Brygadzie Zmechanizowanej istnieją wolne stanowiska pracy przewidziane dla żołnierzy zawodowych w korpusie szeregowych zawodowych oraz kandydatów dla żołnierzy wchodzących w skład Narodowych Sił Rezerwowych - czytamy na stronach PUP w Cieszynie.

To ciekawa oferta dla osoby marzącej o interesującej pracy, przygodzie i stałej pensji.

- Minimalne wymagania zawodowe w korpusie szeregowych zawodowych to ukończenie gimnazjum lub szkoły zawodowej oraz posiadanie uregulowanego stosunku do służby wojskowej – żołnierze, którzy odbyli zasadniczą służbę wojskową. Praca ta jest odbywana na zasadach dobrowolnego zgłoszenia się do służby i pełnienia jej w ramach kontraktu na pełnienie służby kontraktowej. Średnie miesięczne wynagrodzenie to około 2500 zł. Dla kandydatów, którzy nie posiadają uregulowanego stosunku do służby wojskowej istnieją miejsca w Narodowych Siłach Rezerwowych. Przeszkolenie i przygotowanie w NSR umożliwi szybszą realizację planów związanych z zawodową służbą  wojskową – czytamy na stronach urzędu.

Żołnierze brygady wykonywali trudne zadania bojowe w Iraku, Afganistanie i Czadzie. - Doświadczenia, które tam zdobyli wykorzystywane są podczas szkolenia w Polsce. Służba w 17WBZ to gwarancja na możliwość rozwoju zawodowego, praca z najlepszymi żołnierzami na najnowocześniejszym sprzęcie. Brygada jako pierwsza została wyposażona w nowoczesne Kołowe Transportery Opancerzone „Rosomak”. Żołnierze otrzymali najnowocześniejsze wyposażenie osobiste by ich działanie na współczesnym polu walki było efektywniejsze i skuteczniejsze – informuje serwis informacyjny 17.Wielkopolskiej Brygady Zmechanizowanej.

17 Wielkopolska Brygada Zmechanizowana
ul. Wojska Polskiego 17
66-300 Międzyrzecz
Tel. 95 7414229, 95 7414239

źródło: ox.pl
dodał: BSK

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: