Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Zostań sędzią piłkarskim

Kolegium Sędziów Podokręgu Skoczów Śl. ZPN prowadzi nabór kandydatów na sędziów piłkarskich. Termin zgłoszeń upływa 15 grudnia.

Brak dostatecznej liczby sędziów. Problem, który dotyczy nie tylko naszego regionu, ale i całego kraju. I oczywiście nie rozchodzi się o najwyższe klasy rozgrywkowe, bo w nich nie brakuje nawet arbitrów, którzy otrzymują szansę również na arenie międzynarodowej. Gorzej wygląda sytuacja na najniższych szczeblach.

Problem ten nie ominął również naszego regionu, w związku z czym Kolegium Sędziów Podokręgu Skoczów Śl. ZPN prowadzi nabór kandydatów na sędziów piłkarskich. - Kurs prowadzony będzie w oparciu o materiały opracowane przez PZPN, UEFA i FIFA – czytamy w oficjalnym komunikacie. Na razie nie wiadomo, jak będą przebiegać kursy, ponieważ te zaplanowano na styczeń-marzec 2021 roku, a ciężko przewidzieć, jak będzie wyglądać sytuacja epidemiologiczna w Polsce.

Działacze przypominają, że sędziami mogą zostać również czynni zawodnicy bądź panie. Zgłoszenia oraz wszelkie dodatkowe informacje uzyskają Państwo, dzwoniąc pod numer telefonu: 515 037 212. Termin zgłoszeń upływa 15 grudnia.

 

AP

źródło: ox.pl
dodał: Andrzej Poncza

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: