Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Zobacz złodziejki, może je znasz!

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Cieszynie proszą o pomoc w ustaleniu tożsamości dwóch kobiet, które podejrzewane są o kradzież.

Policja w Cieszynie opublikowała nagranie z monitoringu sklepowego kobiet podejrzewanych o kradzież. - Kradzież miała miejsce 10 sierpnia ok.godz.14.35 w jednym z sklepów w Cieszynie przy ul. Liburnia. Kamery monitoringu sklepu zarejestrowały wizerunek dwóch kobiet, które wspólnie ukradły saszetkę z dokumentami oraz telefonem komórkowym – informuje asp. Krzysztof Pawlik

Rysopis:
-pierwsza kobieta w wieku ok. 25-30 lat, tęgiej budowy ciała, śniada cera, średniego wzrostu, włosy ciemne spięte w kok, ubrana w czarne spodnie oraz bluzkę z krótkim rękawem - biała w ciemne poprzeczne linie, nosi torebkę koloru czarnego
- druga w wieku ok. 15-18 lat, szczupłej budowy ciała, średniego wzrostu, włosy ciemne spięte w kucyk, na głowie czapka z daszkiem, ubrana w kremowe spodnie i białą koszulkę z krótkim rękawem.

Nagranie z monitoringu:

 

Wszystkie osoby, które mają informacje mogące pomóc w ustaleniu tożsamości kobiet lub mające wiedzę na temat zdarzenia, proszone są o kontakt z policjantami z Komendy Powiatowej Policji w Cieszynie przy ulicy Wojska Polskiego 2 lub pod nr tel. (33) 8516 200, (33) 8516 280 lub (33) 8516 281. Można też informować pisząc na e-mail dyzurny@cieszyn.ka.policja.gov.pl - Wszystkim informującym gwarantujemy anonimowość – podkreśla Pawlik.

(red)

źródło: ox.pl
dodał:

Komentarze

4
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2018-10-13 11:16:49
Śmiechu : Szukajcie za Olzą... To gościnne występy.
2018-10-13 21:02:30
szachiranu: Jakie są dowody na to, że to akurat te osoby dokonały kradzieży? Czy jest zgoda Prokuratury Rejonowej w Cieszynie na udostępnienie wizerunku? Nas żadnym ze zdjęć nie widać zdarzenia kradzieżowego. Działanie nieprawne.
2018-10-13 22:15:46
utopiec: szachiranu: może najpierw obejrz film a potem komentuj.
2018-10-15 13:22:01
jo.papuga: Jak sie je tak przemądrzałym i przy okazji tak bystrym jak szachiranu, to wcale nie dziwota że go idzie w taki sposób okraść.
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: