Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Znasz tego mężczyznę

Cieszyńscy śledczy poszukują mężczyzny, który 24 września 2018r oszukał mieszkankę Cieszyna. Mundurowi opublikowali jego portret pamięciowy

Do przestępstwa doszło 24 września ok. godz.10.40 w Cieszynie, przy ul. Macierzy Szkolnej. - Pokrzywdzona wpuściła do mieszkania mężczyznę, który podawał się za pracownika ZUS-u. Twierdził, że chce przekazać jej pieniądze. W mieszkaniu poprosił o szklankę wody, odwracając tym uwagę starszej pani. W tym czasie dokonał kradzieży pieniędzy. 86-letnia pokrzywdzona straciła oszczędności na łączną kwotę 4100 złotych – informuje asp. Krzysztof Pawlik, rzecznik prasowy cieszyńskiej policji.

Rysopis mężczyzny- to osoba w wieku około 50 lat, 180cm wzrostu, szczupłej budowy ciała, bez zarostu, ciemnej karnacji, posługujący się językiem polskim, ubrany w biała czapkę z daszkiem, jeansową bluzę i spodnie.

Jeśli ktokolwiek zna tego mężczyznę proszony jest o kontakt osobisty lub telefoniczny pod numerem (33) 8516 200, (33) 8516 280 lub (33) 8516 281 lub e-mail pisząc na e-mail dyzurny@cieszyn.ka.policja.gov.pl . Zapewniamy anonimowość.

źródło: ox.pl
dodał: red.

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: