Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Znani aktorzy w Cieszynie

Ruszyły kolejne klapsy do filmu „Ostatnie amory Mateusza Kłosa”, w którym główne role zagrają Krzysztof Globisz i Teresa Budzisz-Krzyżanowska. Na cieszyńskim rynku pojawili się filmowcy i zaciekawieni mieszkańcy, którzy przyszli zobaczyć swoich ulubionych aktorów.

Pierwsze dwa klapsy filmu Witolda Beresia i Artura Więcka "Barona" rozpoczęły się cieszyńskim akcentem, wzięły w nich udział bowiem mieszkanki Cieszyna - uczennice liceum.

Wczoraj (3 listopada) ruszyła realizacja scen na cieszyńskim cmentarzu z udziałem Teresy Budzisz-Krzyżanowskiej, Anny Seniuk i Andrzeja Kozaka. Dzisiaj (4 listopada) sceneria przeniosła się na ulicę Głęboką i cieszyński Rynek.

- Cieszyn jest niesamowitym miastem, która ma swój specyficzny urok, dlatego chcemy pokazać parę fajnych miejsc. Robiliśmy zdjęcia na Wzgórzu Zamkowym, przyjdzie pora również na Cieszyńską Wenecję. Już znaleźliśmy kilka urokliwych miejsc, które zostaną pokazane w filmie – podkreśla Piotr Uss Wąsowicz kierownik produkcji

Główna część filmu będzie kręcona w przyszłym roku na przełomie kwietnia i maja. Premiera przewidziana jest na 2012 rok. - Wasze miasto stało się również naszym miastem – dodaje z uśmiechem P. Uss Wąsowicz.

Przypomnijmy: Film opowiada historię Mateusza Kłosa, który nawet po śmierci nie może pożegnać się ze swymi licznymi kochankami. Pewnego dnia umiera z powodu zachłyśnięcia się rybią ością. Kłos, znany w miasteczku bawidamek i hulaka, powraca do swoich kochanek w snach.
 

BSK

źródło: ox.pl
dodał: BSK

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: