Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Znamy zwycięzcę akcji "Metamorfoza - piękna mama"

Nowy Rok to często również nowe postanowienia. Wiele osób obiecuje sobie, że zacznie ćwiczyć, czy też w jakiś sposób zmieni swoje życie na lepsze. W przypadku pani Joli z Cieszyna, która została wybrana do projektu „Metamorfoza – piękna mama” postanowienie zostanie połączone z działaniami specjalistów, którzy umożliwią jej osiągnięcie zamierzonych efektów.

Akcja „Metamorfoza – piękna mama” została zorganizowana przez Bawialnię – klub dla mam i dzieci, działający na terenie Cieszyna. W grudniu każda zainteresowana mama z powiatu cieszyńskiego miała szansę nadesłać zgłoszenie, w którym przekona organizatorki, że to właśnie ona powinna wygrać metamorfozę pod czujnym okiem specjalistów — Osoba, która została wybrana, to Pani Jola z Cieszyna — mama dwójki maluszków, która zaraz po zakończeniu urlopu macierzyńskiego pragnie wrócić do pracy. Została wybrana właściwie jednogłośnie przez wszystkich partnerów wydarzenia. Ujęła nas swoim zdroworozsądkowym podejściem do wydarzenia, determinacją, chęcią zmian przed powrotem na rynek pracy – wyjaśniają organizatorki akcji.

Akcja cieszyła się dużym zainteresowaniem. Jak podkreślają organizatorki, „Metamorfoza – piękna mama”, wciąż budzi emocje wśród zainteresowanych. Pojawiają się komentarze i wiadomości, które pokazują, że akcje tego typu wywierają pozytywne skutki i są potrzebne.
Zwycięzcą akcji została Pani Jola z Cieszyna, która nie tylko spełniła wymogi akcji, ale również przekonała organizatorki, że to właśnie ona powinna przejść metamorfozę — chciałabym udowodnić sobie i innym, że dam radę coś zmienić w swoim życiu i jednocześnie mogę być super mamą i ładną kobietą, bo tej pewności mi brakuje – wskazywała w zgłoszeniu.

Zwyciężczyni otrzymała już pierwsze instrukcje dotyczące metamorfozy. Teraz rozpoczną się właściwe etapy przemiany – najpierw treningi i zabiegi w Studio Figura, następnie spotkanie ze stylistką, wizażystką i makijażystką Bernadetą Weber, zabiegi w Studio Avalanche, a także odwiedzi fryzjera, dobierze odpowiedni strój do swojej figury i skorzysta z profesjonalnych porad braffiterki — Przygotowując całą akcję, chcielibyśmy pokazać, jak wiele w naszej okolicy jest miejsc, osób i salonów, które z całym sercem i zaangażowaniem oddają się swojej pracy, na rzecz kobiet – wyjaśniają organizatorki akcji.

źródło: ox.pl
dodał: JŚ

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: