Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Znaleźli ciało w potoku

Dziś (26.09) rano w Ustroniu odnaleziono zwłoki mężczyzny. Policja ustala, kim jest denat.

Dzisiaj (26 września) rano o 6.50 w Ustroniu na ul. Dworcowej przypadkowy przechodzień natrafił na ciało mężczyzny leżące w potoku. - Powiadomione zostały służby ratunkowe. Lekarz stwierdził jednak zgon tej osoby. Na miejscu policja prowadziła oględziny z udziałem prokuratora i technika kryminalistyki. Mężczyzna miał obrażenia głowy. Obok niego znaleziono rower. Ustalane są okoliczności zdarzenia – informuje podkom. Rafał Domagała, rzecznik prasowy cieszyńskiej policji.

Nie wiadomo, czy męzczyzna jechał, czy prowadził rower. Policja ustala także jego tożsamość. Prokurator zarządził sekcję zwłok zmarłego.

JB

źródło: ox.pl
dodał: JB

Komentarze

5
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2017-09-26 22:46:37
Przepierón: Nie ma szans żeby się ktoś tym martwym człowiekiem zainteresował, taraz wszystkie służby zajmują się martwym psem w Brenicy.
2017-09-27 10:26:49
Efob: Przepieron,ty patologiczny wyzutku,twoje opinie sa juz znane,takiego pijaka ktory ginie w ten sposob, to sobie na to zasluzyl,i dobrze,niech kazdy pijany smierdziel w ten sposob konczy.A piesek zginal z rak wlasnie takiego patologicznego smierdziela jak ty,ktory to nie ma szacunku dla zwierzat,ty gnido spoleczna !!!
2017-09-27 19:43:55
tadek52: Przepieron ty się powinieneś podpisywać Idiota
2017-09-28 14:16:32
m.emer: Ja tam nie popieram durnot wypisywanych przez Przepieróna, ale to co napisał Efob przechodzi ludzkie pojęcie.<br />Jak można z tak wulgarną nienawiścią wyrażać się o człowieku którego się nawet nie znało? Na jakiej podstawie, nazywa się go śmierdzielem, pijakiem, etc... i na jakiej podstawie ocenia się jego zasługi na taką, a nie inną śmierć ? <br />A choćby nawet, to zawsze jest/ był człowiek i wypowiadanie się w ten sposób jest co najmniej nie ludzkie, wręcz patologiczne. Właśnie hierarchizowanie życia i śmierci psa ponad życiem i śmiercią człowieka jest prawdziwą patologią i to najgorszym wydaniu, bo nosząca znamiona psyhopatyzmu.<br />Pierwej trzeba mieć szacunek dla drugiego człowieka, a dopiero potem dla zwierząt. Jeżeli ktoś zarzuca innym brak szacunku dla zwierząt, a o człowieku i o jego śmierci wypowiada się ot tak po prostu gorzej niż o zwierzęciu, to znaczy że ma poważnie zaburzoną wartość gatunku ludzkiego i powinien się leczyć. <br />Ja oczywiście jestem przeciwny bezdusznemu zabijaniu i znęcaniu się nad zwierzętami, sam mam psa i bardzo o niego dbam, ale chełpienie się śmiercią człowieka w rynsztoku, przy jednoczesnym biadoleniu nad losem psa, uważam za jakieś niezdrowe zboczenie, które notabene powinno zostać usunięte przez moderatora.
2017-09-29 13:10:43
Przepierón: @efob, ty indolenie intelektualny, którego iloraz inteligencji jest tak niski że posiada niezdolność do sensownego formuowania zdań. Lecz się na nogi bo na głowe za późno.<br /><br />@tadek52 być idiotą w oczach kretyna to przyjemność wysoko ceniona przez znawców.
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: