Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Zmiany w KF Start

Na ostatnim zebraniu Klubu Fotograficznego Start przy Oddziale PTTK Beskid Śląski w Cieszynie, które zorganizowano w siedzibie Koła Miejskiego PTTK w Skoczowie, działo się wiele. Nie tylko podsumowano największe osiągnięcie, jakim było perfekcyjne zorganizowanie przez młody klub trzydniowego Ogólnopolskiego Forum Fotografii Krajoznawczej, ale także podjęto kilka decyzji na przyszłość, m.inn. o zmianie strony internetowej.

 Krzysztof Greń zaproponował, by stronę zlikwidować i założyć nową na platformie Optimal, gdyż prowadzi tam już stronę Miejskiego Koła PTTK Skoczów i wszystko działa bez zarzutu. Propozycję poparła reszta członków, zwłaszcza, iż Krzysztof Greń zadeklarował się prowadzić nową stronę. Strona ma być bardziej przejrzysta, ale też bardziej dynamiczna, by odwiedzających ją gości zachęcić także do osobistego odwiedzenia klubu i organizowanych przez klub przedsięwzięć.

Członkowie Klubu bowiem nie chcą zamykać się we własnym gronie, a wychodzić z różnymi propozycjami na zewnątrz, do osób niezrzeszonych. Stąd organizowane przez KF Start otwarte dla wszystkich konkursy fotograficzne czy plenery. Zaplanowano już zorganizowanie dwudniowego pleneru ogólnopolskiego w Brennej, co spotkało się z akceptacją Zarządu Głównego PTTK.

Postanowiono także zacząć szerzej propagować poza klubem zdobywanie odznak fotografii krajoznawczej nadawanych przez PTTK. - Nie chcemy zamykać się we własnym gronie, dlatego zamierzamy propagować zdobywanie odznak fotografii krajoznawczej poza klubem, wśród osób nie zrzeszonych a z zamiłowaniem wędrujących z aparatem w ręku po górskich szlakach – mówi Andrzej Kowol, prezes KF Start.

(indi)

źródło: ox.pl
dodał: BT

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: