Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Zmarła ciągle nieznana

Policjanci w dalszym ciągu ustalają tożsamość kobiety, która poniosła śmierć w wypadku drogowym. Do zdarzenia doszło w Nowy Rok w Ustroniu na DW 941.
JKak już informowaliśmy, do wypadku doszło w środę około 3.30 w rejonie skrzyżowania ulic Katowickiej z Graniczną w Ustroniu. Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wydziału ruchu drogowego wynika, że kobieta została potrącona na jezdni przez samochód jadący w kierunku Katowic. Piesza zginęła na miejscu. 55-letni mieszkaniec woj. dolnośląskiego, który kierował audi był trzeźwy w chwili wypadku. Obecnie policjanci prowadzą czynności identyfikujące ofiarę wypadku. - informuje asp. Rafał Domagała rzecznik cieszyńskiej policji.
 
Wiek ofiary to około 45-55 lat, twarz okrągła, włosy czarne kręcone, kolczyki kółka koloru szarego. Kurtka 3/4 futerko koloru czarnego, spodnie czarne, buty wysokie czarne na obcasie. Kobieta miała przy sobie pęk kluczy.
 
Policja zwraca się również z apelem do osób, które mogą udzielić jakichkolwiek informacji na temat wypadku, a w szczególności informacji na temat jego przebiegu. Świadkowie proszeni są o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Cieszynie (33) 8516200, (33) 8516281 lub bezpłatny nr alarmowy 997.
 
W sylwestrową noc i pierwszy dzień Nowego Roku policjanci w całym powiecie cieszyńskim interweniowali ponad 90 razy. Nad bezpieczeństwem mieszkańców czuwało kilkudziesięciu policjantów prewencji, ruchu drogowego i kryminalnego. Kilkanaście razy mundurowi interweniowali w lokalach, które zorganizowały zabawy sylwestrowe, a także w domach i na ulicy. Powód jak zwykle ten sam: kłótnie, awantury, zakłócenia ciszy nocnej i porządku w miejscu publicznym. Dla kilku pijanych osób, które dopuściły się naruszenia ładu i porządku, noc sylwestrowa zakończyła się doprowadzeniem do izby wytrzeźwień. Tak było w przypadku mieszkańca Cieszyna, który w Nowy Rok po 1.20 w centrum miasta kopał w zaparkowane samochody. Skierowani na miejsce policjanci prewencji zatrzymali wandala. Sprawcą okazał się 30-latek, który miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie. - mówi rzecznik cieszyńskiej policji.
 
Wczoraj około południa w Wiśle, na deptaku przy ulicy Bulwar Słoneczny, funkcjonariusze wydziału ruchu drogowego zostali wezwani do zdarzenia. Mundurowi ustalili, że 4-letnią dziewczynkę potrącił rowerzysta. Dziecku została udzielona pomoc medyczna i jeszcze tego samego dnia została wypisana ze szpitala. Kierujący rowerem 37-letni mieszkaniec Ustronia został poddany badaniu trzeźwości. Miał prawie 1 promil alkoholu w organizmie. Przyczyny i okoliczności wyjaśniają policjanci drogówki. Po 17.00 w Zebrzydowicach doszło do pożaru na ulicy Kochanowskiego. Spaleniu uległo drewno w budynku gospodarczym. Kilka jednostek straży pożarnej brało udział w akcji gaśniczej. Wstępnie wykluczono udział osób trzecich. Zebrzydowiccy policjanci wyjaśniają okoliczności i przyczyny tego zdarzenia.
 
Red.
 
źródło: OX.pl/KPP Cieszyn
dodał: JB

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: