Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Zjadł część skradzionego łupu

Kilka dni temu w Skoczowie doszło do nietypowej kradzieży. Głodny złodziej włamał się do punktu małej gastronomii, wyniósł 35 paczek chipsów i 2 rogale. Dzięki czujności patrolujących miasto policjantów włamywacz i jego kompan, który pomagał mu przy przestępstwie, został szybko złapany, ale część łupu zdążył już zjeść.

Do włamania doszło na ulicy Bielskiej w Skoczowie. Przedmiotem pożądania złodzieja były... m.in. chipsy. Jeden z przestępców wybił szybę i z wystawy ukradł 35 paczek chipsów i dwa rogale. Towar o wartości 57 zł został w części odzyskany. W części, ponieważ głodny złodziej zjadł już 3 paczki chipsów i rogale.

Do zdarzenia doszło kilka dni temu: - Kilka dni temu w Skoczowie na ulicy Bielskiej patrolujący ulice miasta policjanci o 2:00 w nocy usłyszeli odgłos tłuczonego szkła, dobiegający z rejonu dworca autobusowego. Funkcjonariusze natychmiast udali się w tym kierunku. Przybyli na miejsce policjanci zauważyli wybitą szybę wystawową w punkcie małej gastronomii. Obok stali dwaj mężczyźni, z których jeden zajadał się chipsami. Trafili natychmiast do policyjnego aresztu - przebieg zdarzenia opisuje asp. Rafał Domagała z KPP w Cieszynie.

Złodzieje są mieszkańcami powiatu siemiatyckiego. Mają  21 i 26 lat: - Kryminalni ustalili, że z wystawy zostało zabranych 35 paczek chipsów i dwa rogale. Oprócz wybitej szyby, straty oszacowano na 57 zł. Odzyskano tylko część towaru, ponieważ trzy paczki chipsów i dwa rogale zostały skonsumowane przez złodzieja. Nazajutrz młodszy przyznał się do kradzieży z włamaniem, za co grozi 10 lat pobytu za kratkami - mówi Domagała.

(red.)

źródło: OX.pl
dodał: NG

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: