Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Zgłoś się na warsztaty teatralne

Pasjonuje Cię teatr? Masz ochotę poznać kulisy pracy reżyserskiej? Jesteś uczniem szkoły średniej lub studentem? Czekają na Ciebie warsztaty z reżyserem Piotrem Ratajczakiem, które odbędą się w ramach festiwalu teatralnego Bez Granic.

W czwartek rusza 23. Festiwal „Bez Branic”, ale Ci najbardziej zagorzali miłośnicy sztuki poczują już teatr w środę. Organizatorzy uczniów i studentów zapraszają na dwudniowe warsztaty reżyserskie z Piotrem Ratajczakiem, które odbędą się 6 czerwca (16:00 – 20:00) oraz 7 czerwca (od godziny 10:00). Udział w nich jest bezpłatny. Wystarczy zgłosić swój udział na biuro@borderfestival.eu. Ilość miejsc ograniczona.

Piotr Ratajczyk jest utytułowanym reżyserem teatralnym. Ukończył Wydział Reżyserii Dramatu PWST w Krakowie. Dyrektor artystyczny Koszalińskich Konfrontacji Młodych „m-teatr”. Członek komisji artystycznej festiwalu „Kontrapunkt”. Przez kilka lat, jako reżyser i konsultant programowy, związany z Teatrem Współczesnym w Szczecinie. Od 2008 roku reżyserował m.in. w Bielsku-Białej, Bydgoszczy, Koszalinie, Lublinie, Olsztynie, Poznaniu, Sosnowcu, Szczecinie, Wałbrzychu, Warszawie, Zielonej Górze. Jego przed­sta­wie­nie „Tak wiele prze­szli­śmy, tak wiele przed nami” - powstało jako efekt warsztatów teatralnych dla młodzieży i dorosłych - zostało wyróżnione przed dwoma laty na festiwalu „Bez Granic” Zła­ma­nym Szla­banem. W 2011 roku w sosnowieckim Teatrze Zagłębia przygotował sztukę Doroty Masłowskiej „Między nami dobrze jest”.

(łg)

źródło: OX.pl
dodał: ŁG

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: