Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Zgłoś cel charytatywnego meczu podczas 14. Przeglądu Filmowego Kino na Granicy

Podczas czwartego dnia (1.05.) 14. Przeglądu Filmowego Kino na Granicy, na stadionie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Cieszynie, odbędzie się niecodzienne wydarzenie sportowe - mecz charytatywny, w którym Reprezentacja Artystów Polskich (RAP) zmierzy się z Reprezentacją Osobistości Kultury Czeskiej Klubem ''Amfora''.

Organizatorzy Przeglądu, zwracają się do mieszkańców miasta z prośbą o pomoc w wskazaniu celu, na jaki powinny zostać przekazane pieniądze uzyskane z cegiełek sprzedawanych jako bilety wstępu. Swoje propozycje można składać mailowo na adres: biuro@kinonagranicy lub telefonicznie pod numerem telefonu: 603612792. 

Udział w meczu potwierdzili już m.in. byli piłkarze czeskiej reprezentacji drużyny narodowej: Antonín Panenka, Karol Dobiaš oraz Přemysl Bičovský. Dokładny skład polskiej reprezentacji poznamy już wkrótce. W oficjalnym składzie RAP-u występują m.in. takie osobistości jak Cezary Pazura, Marcin Dorociński, Maciej Dowbor oraz bracia Rafał i Marcin Mroczkowie.

Zapraszamy do składania swoich propozycji oraz udziału w 14. Przeglądzie Filmowym Kino na Granicy!

Organizatorzy

Jeśli chcesz otrzymywać najświeższe informacje o imprezach odbywających się w Cieszynie zapisz się na newsletter na www.cieszyn.pl

źródło: UMC
dodał:

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: