Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Zebrzydowice: małżeńskie Jubileusze

W czwartek (7 grudnia) odbyła się uroczystość, podczas której wręczono nadane przez prezydenta Andrzeja Dudę na wniosek wójta Gminy Zebrzydowice Andrzeja Kondziołki medale za długoletnie pożycie małżeńskie. Medale i pamiątkowe dyplomy jubilatom wręczył Zastępca Wójta Gminy Zebrzydowice - Karol Sitek oraz Przewodniczący Rady Gminy Zebrzydowice Henryk Franek. Gratulacje złożyła także kierownik Urzędu Stanu Cywilnego Maria Puzio.

Jubileusz 50-lecia związku małżeńskiego w tym roku obchodzą: Brachaczek Jan i Zofia, Kałka Kazimierz i Krystyna, Karpeta Karol i Barbara, Kowalski Jerzy i Helena, Kuczera Józef i Zofia, Matuszek Roman i Krystyna, Oreł Franciszek i Janina, Somerlik Tadeusz i Henryka

Jubileusz 60-lecia związku małżeńskiego w tym roku obchodzą: Cieślar Stanisław i Ruta, Holewik Jan i Anna, Kondziołka Tadeusz i Maria, Wachtarczyk Edward i Maria, Wyrobek Bolesław i Ingeborga.

Jubileusz 65-lecia związku małżeńskiego w tym roku obchodzą: Koch Alfred i Halina, Król Rudolf i Olga, Miklar Józef i Helena

Jubilaci otrzymali wspomniane medale, dyplomy oraz kwiaty. Po części oficjalnej przyszedł czas na pamiątkowe zdjęcia oraz poczęstunek.

(red/mat.pras.)

źródło: ox.pl
dodał: CR

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: