Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Zderzenie w Drogomyślu

W Drogomyślu na drodze DK81 na wysokości stacji paliw doszło do zderzenia ''tira'' i samochodu osobowego marki mercedes.

- W wyniku zderzenia "tir" przewrócił  się i zjechał na lewy pas jezdni w kierunku Wisły. Oba pasy są  w tej chwili zablokowane - informuje  mł. asp. Krzysztof Pawlik, rzecznik prasowy cieszyńskiej policji. - Ze wstępnych ustaleń wynika, że nikomu nic poważnego się nie stało. Prawdopodobnie zdarzenie zostanie zakwalifikowane jako kolizja - dodaje Pawlik i wyjaśnia, że  objazdy wyznaczono ulicami: Wiejską i Górną.

Przyblokowany jest również jeden z pasów w kierunku Katowic. Jak zauważa rzecznik, akcja udrożnienia drogi może jakiś czas potrwać.


AKTUALIZACJA (14.05.2018 g. 15:00)

- Drogą DK81 w kierunku na Katowice poruszał się "tir" z naczepą który przewoził samochody osobowe. Lewym pasem jechał pojazd bmw. W trakcie wyprzedzania doszło do zderzenia z naczepą pojazdu, w wyniku czego naczepą zaczęło rzucać i pojazd się przewrócił, blokując oba pasy w kierunku Wisły i jeden pas w kierunku na Katowice. W kierunku Katowic ruchem kierują policjanci - wyjaśnia mł. asp. Krzysztof Pawlik.

To nie wszystko, samochód ciężarowy przewracając się na przeciwległy pas ruchu zderzył się z samochodem audi. Profilaktycznie dwie osoby z tego pojazdu zostały przewiezione do szpitala celem przebadania.

Utrudnienia mogą potrwać jeszcze kilka godzin.
 

(red)


 

źródło: ox.pl
dodał: JB,CR

Komentarze

1
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2018-05-14 22:39:22
przemek1211: Tak to widział kierowca Audi - https://www.youtube.com/watch?time_continue=19&v=D6quj2IYWqY
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: