Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Zbiórka dla piłkarza Wisły Strumień

Jeszcze w rundzie jesiennej bronił barw klubowych Wisły Strumień, a teraz liczy na pomoc piłkarskiego środowiska. Dariusza Indyka, po kwietniowym wypadku samochodowym, czeka długa batalia o powrót do pełni zdrowia.

Dariusz Indyk jest jednym z czołowych piłkarzy Wisły Strumień, ale kwietniowy wypadek samochodowy spowodował, że teraz czeka go batalia o powrót do pełni zdrowia. Niestety, uszkodzony został m.in. kręgosłup.

­- Teraz Darka czeka kolejna operacja - operacja kręgosłupa, czyli walka o sprawność, o powrót do normalności. Wszyscy czekamy z niecierpliwością na wyznaczenie terminu operacji i na informację o pozytywnym jej zakończeniu - czytamy na stronie zbiórki.

- Darek marzy o powrocie do domu, o zabawie ze swoimi dziećmi, lecz ciężko mu się pogodzić z całą tą sytuacją, z tym, że nie wie, czy odzyska swoją sprawność, czy wróci do gry w piłkę nożną, która była jego pasją i odskocznią od codzienności. Cały ten proces będzie bardzo kosztowny i długotrwały, ale my – przyjaciele i znajomi – zrobimy wszystko, by pomóc, wesprzeć. Darek ma wiedzieć, czuć, że zawsze może na nas liczyć.

LINK DO ZRZUTKI

 

AP

źródło: ox.pl
dodał: Andrzej Poncza

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: