Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Zbierają na nową salę

W końcu się doczekali. Mowa o zawodniczkach oraz zawodnikach KS Cieszyn Judo, którzy już za niedługo będą się przygotowywać do zawodów w nowej sali. Jest jeszcze jeden warunek – trzeba ją wyremontować.

- Z inicjatywy rodziców Klubu Sportowego Cieszyn sekcji JUDO oraz JU-JITSU postanowiliśmy stworzyć zbiórkę, mającą na celu zebranie odpowiednich środków na remont oraz wyposażenie nowej sali treningowej – czytamy w oficjalnym oświadczeniu.

Radości nie ukrywa przede wszystkim Arkadiusz Lipa, który zajmuje się szkoleniem młodzieży. - W końcu upragnione i wywalczone miejsce – przyznał. Klub nie czeka zbyt daleka przeprowadzka, bo sala mieści się w Miejskich Hala Targowych przy ulicy Stawowej, czyli tam gdzie młodzież obecnie przygotowuje się do zawodów (piętro wyżej).

Choć prowadzona jest zbiórka pieniędzy (tutaj), jej organizatorzy chętnie przyjmą także m.in. farby. - Naszym celem jest stworzenie właściwych warunków socjalnych, jak i sanitarnych dla wszystkich korzystających z naszego obiektu. Jeżeli posiadają Państwo nadwyżkę białej farby, różnego rodzaju materiałów budowlanych, jakie nadają się do wykorzystania, również chętnie przyjmiemy.

 

 

AP

źródło: ox.pl
dodał: Andrzej Poncza

Komentarze

1
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2020-11-02 18:14:50
ac-dc: Brawo Arek i ekipa !!!!!
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: