Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Zawyją syreny o godz. 17.00

W całym kraju o godz. 17.00 zawyją syreny. To hołd dla policjantów, którzy zginęli na służbie.

5 grudnia o godzinie 17.00 w całej Polsce zawyją policyjne syreny. Wszystko w hołdzie dwóm policjantom z Wrocławia, którzy zmarli po postrzeleniu przez Maksymiliana F.

Z apelem do wszystkich policjantów,a także innych służb i osób którym zależy na bezpieczeństwie zwrócił się Komendant Główny Policji.
- Policjantki i Policjanci, pracownicy Policji, zaprzyjaźnione służby, wspierający Policję, którym na sercu leży porządek i bezpieczeństwo. W pędzącym pełnym niebezpieczeństw świecie zatrzymajmy się. Dzisiaj 5 grudnia - o godz. 17:00 niech w całym kraju zabrzmią syreny naszych radiowozów. Oddajmy cześć Naszym Kolegom, którzy zginęli podczas wykonywania obowiązków Policjanta. Pokażmy jedność i pamięć o naszych poległych Kolegach. Cześć ich pamięci- poinformował w mediach społecznościowych komendant główny policji.


KOD

źródło: ox.pl
dodał:

Komentarze

4
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2023-12-05 16:21:55
Artur_z_bažin: O ile dobrze kojarzę, to komendant główny wciąż ten sam, ten co się granatnikiem na komendzie bawił. Odchodzi w tym tygodniu na emeryturę. Za wierną i lojalną służbę Partii dostaje od niej na odejście podwyżkę w wysokości 6 tys. złotych. Jego emerytura wyniesie 21 tys. złotych. Wrocławska policja to inny temat, ale też ciekawy. Nie mają chłopaki szczęścia, żeby to bardzo delikatnie ująć. Przy okazji, ktoś pamięta czy były syreny po zgonach zatrzymanych na wrocławskich komisariatach? Myślę, że były, jak nie jak tak. Niech zatrąbią. Może się który z nich przebudzi, nie tylko w komendzie głównej.
2023-12-05 16:31:38
Artur_z_bažin: [i jeszcze Odprawa Plus, 160 tys. zł - tak, niektórzy uważają że warto dobremu Panu buty lizać]
2023-12-06 09:07:07
edward pilich : Ktoś sobie jaja robi
2023-12-06 09:40:53
GusGus: Z nas niestety.
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: