Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Przedszkolaki pracowały w urzędzie… nad świątecznym klimatem

W goleszowskim urzędzie pilnie pracowały przedszkolaki… nad świątecznym klimatem. Wspólnie z urzędnikami stroiły wczoraj (04.12.2023) świąteczne drzewko.

Poniedziałki w pracy nie muszą być trudne, jeśli ma się w niej takich pomocników, jakich gościła w urzędzie Wójt Gminy Goleszów, Sylwia Cieślar wczoraj, tj. 04.12.2023 w pierwszy poniedziałkowy poranek grudnia. Prawdziwie magiczny świąteczny klimat zagościł w mury urzędu:

- Stało się to za sprawą przedszkolaków z bażanowickiego przedszkola, które przybyły z niezmiernie radosną energią, by wraz z wójt Sylwią Cieślar wziąć udział w uroczystym strojeniu choinki. Pani wójt wspierała dzieci w procesie ozdabiania choinki, a także poświęciła czas na osobiste spotkanie i rozmowę z małymi gośćmi – informuje goleszowski Urząd Gminy.

W Sali sesyjnej prace plastyczne

Przedszkolaki wzięły udział w warsztatach plastycznych zorganizowanych w sali sesyjnej pod opieką pań z Gminnego Ośrodka Kultury. Podczas zajęć dzieci mogły dać upust swojej wyobraźni, ozdabiając własnoręcznie miniaturowe choinki.

- Dziękuję małym artystom i ich opiekunom za przemiłe odwiedziny, pomoc w udekorowaniu drzewka z naszym urzędzie i wprowadzenie świątecznego nastroju już na początku grudnia. Słowa podziękowania kieruję również do dyrektor Sylwii Radulskiej, wychowawców Oddziału Przedszkolnego w Bażanowicach oraz do pań, które przygotowały warsztaty – mówiła wójt.

 

Red.

źródło: ox.pl
dodał: NG

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: