Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Zawalczą o tytuł STRONGMANA TRÓJWSI

Weź udział w zawodach o tytuł ''STRONGMANA TRÓJWSI''  i zostań mistrzem... siłaczy.

Zawody Siłaczy Gminy Istebna to pierwsza edycja sportowych zmagań w których zwycięzca uzyska tytuł „STRONGMANA TRÓJWSI”. -Zawody mają charakter sportowo rekreacyjny, popularyzujący aktywny wypoczynek i sporty siłowe. W turnieju  mogą brać udział tylko osoby pełnoletnie, będące mieszkańcami Gminy Istebna – informuje organizator Urząd Gminy Istebna – Referat Promocji, Informacji Turystycznej i Sportu.

I Zawody  Siłaczy Gminy Istebna o tytuł „STRONGMANA TRÓJWSI” wystartują 21 sierpnia. Miejscem spotkania będzie Amfiteatr „Pod Skocznią” w Istebnej. Do rywalizacji o tytuł najsilniejszego pozostało jeszcze nieco czasu, ale już w dniach od 1 do 6 sierpnia można zgłosić swój udział w imprezie.

Przed uczestnikami niełatwe zadania. Zmierzyć będą musieli się między innymi z konkurencją typu: spacer farmera, martwy ciąg, dziewczyny w locie, koszmar wulkanizatora, bieg na Skocznię i z powrotem z obciążeniem (na czas), przeciąganie samochodu. Co oznaczają zagadkowe nazwy ? Zdradzać nie będziemy...  Jedno jest pewne: STRONGMAN TRÓJWSI będzie musiał na swój tytuł ciężko zapracować.

Organizator przygotował także konkurencje niespodzianki dla publiczności. Przed nami również Mistrzostwa Sołectw Gminy Istebna w których wystartuje jednak para z każdego sołectwa tj. Istebnej, Jaworzynki i Koniakowa w 2 Konkurencjach – do ustalenia. Będzie się wiec dużo działo, a wszystko po to, by zachęcić do aktywnego wypoczynku i sportów siłowych i co równie ważne - wyłonić mistrza turnieju.

 PRZEWIDYWANY PROGRAM:
Godz. 13.30 – Otwarcie Turnieju
Godz. 13.40 – Prezentacja Uczestników
Godz. 14.00 - Rozpoczęcie Turnieju, konkurencje siłowe, przerywniki taneczne, wywiady, muzyka
Godz. 18.00 – 18.30 - Zakończenie Turnieju i wręczenie nagród
Godz. 19.00 - 24.00 - Zabawa taneczna  
Zapisy dokonywane będą w terminie od 1 do 6 sierpnia w Punkcie Informacji Turystycznej (obok kościoła w Istebnej Centrum), w godz. 8.00 – 15.00. Przy zapisie trzeba mieć ze sobą dowód osobisty.  

 

BsK

źródło: ox.pl
dodał: BSK

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: