Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Zatrzymany próbował uciekać

Podczas kontroli próbował uciekać, posiadał też zakaz prowadzenia pojazdów. Dziś policjanci postawili zarzuty mężczyźnie, który wniósł do Polski ponad 80 gramów środków odurzających.

Zatrzymany to 35-letni mieszkaniec gminy Wieprz. Do jego zatrzymania doszło wczoraj po południu. podczas kontroli drogowej w Cieszynie, na ul. Przykopa. - Po zatrzymaniu przez policyjnych wywiadowców został poproszony o wyjście z samochodu. Wychodząc z pojazdu próbował uciec, ale mundurowi byli na to przygotowani. Obezwładnili go, chociaż stawiał opór i próbował się wyrwać naruszając nietykalność jednego z funkcjonariuszy. Powodów do tego miał więcej niż jeden- poza posiadaniem marihuany, której wniósł do Polski ponad 80 gramów, okazało się, że mężczyzna nie może prowadzić samochodów, ponieważ posiada aktualny zakaz prowadzenia pojazdów – relacjonuje asp. Krzysztof Pawlik, rzecznik prasowy cieszyńskiej policji.

Mężczyźnie postawiono zarzuty dotyczące posiadania i przemytu narkotyków, naruszenia nietykalności cielesnej policjanta oraz prowadzenia pojazdu pomimo sądowego zakazu wsiadania za kierownicę. Grozi mu do 5 lat więzienia.

(red)

źródło: ox.pl
dodał:

Komentarze

1
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2019-02-14 17:26:07
Śmiechu : Jaka pała. Do przemytu się przypucował. Za głupotę trzeba płacić.
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: