Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Zatrzymani za posiadanie amfetaminy

Mundurowi z Jasienicy zatrzymali 33 i 35-latka, mieszkańców powiatu bielskiego, którzy posiadali amfetaminę. Wpadli podczas kontroli pojazdu w rejonie nieczynnego torowiska w Jaworzu.

W piątek (01.05) wieczorem mundurowi z Komisariatu Policji w Jasienicy patrolowali okolice nieczynnego torowiska w Jaworzu. - ich uwagę zwróciła zaparkowana w ustronnym miejscu skoda, w której siedziało dwóch młodych mężczyzn. Nie potrafili logicznie wyjaśnić celu swojej podróży i tego, co tam robili. Mundurowi zauważyli w oddali jeszcze dwóch mężczyzn, którzy oddalali się torowiskiem. Policjanci, podejrzewając, że mogło dojść od przestępstwa, powiadomili dyżurnego z jasienickiego komisariatu, który skierował na miejsce dodatkowy patrol. Policjanci dotarli do oddalających się torami mężczyzn i wylegitymowali ich. W samochodzie, którym cała czwórka przyjechała do Jaworza, ukryte było zawiniątko z kilkoma porcjami amfetaminy – opisuje Oficer Prasowy KMP w Bielsku-Białej, podinsp. Elwira Jurasz. Kolejne narkotyki znaleziono podczas przeszukania na komisariacie, przy 35-latku policjanci znaleźli jeszcze ponad 16 gramów amfetaminy.

Stróże prawa ustalili do kogo należało schowane w samochodzie zawiniątko. Po nocy spędzonej w policyjnym areszcie podejrzewany o ich posiadanie 33-latek usłyszał zarzuty posiadania narkotyków, za które grożą mu 3 lata za kratami. Jego o 2 lat starszy znajomy usłyszał zarzuty posiadania znacznej ilości narkotyków, za co może trafić do więzienia nawet na 10 lat.

Okazało się także,  że  skoda  od dawna nie ma  obowiązkowego ubezpieczenia i ważnego przeglądu technicznego. Stróże prawa zatrzymali dowód rejestracyjny i powiadomili Fundusz Gwarancyjny.

Po noc spędzonej w policyjnym areszcie usłyszeli zarzuty. Prokurator objął ich policyjnym dozorem.

(red)

źródło: ox.pl
dodał: red

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: