Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Zatrzymani pseudokibice

Wczoraj (26.08.2018) na stadionie miejskim w Bielsku Białej odbył się mecz piłki nożnej pomiędzy drużynami BKS Stal Bielsko-Biała i Czarni Góral Żywiec. Spotkanie zabezpieczali policjanci z Bielska-Białej, Katowic, Cieszyna i Żywca. Na trybunach zasiadło blisko 1400 kibiców. Policjanci zatrzymali dwóch kibiców, którzy zakłócili porządek.

Do piłkarskiej imprezy policjanci przygotowywali się wspólnie z Wydziałem Zarządzania Kryzysowego Urzędu Miejskiego, Miejskim Zarządem Dróg, Państwową Strażą Pożarną, Strażą Miejską oraz służbami ratownictwa medycznego. - Niestety, na kilka minut przed rozpoczęciem meczu, kilkudziesięciu kibiców obu drużyn wtargnęło na płytę boiska, próbując doprowadzić do konfrontacji. W kierunku murawy rzucono racę. Konieczna okazała się natychmiastowa interwencja policjantów. Mundurowi szybko i skutecznie przywrócili porządek na stadionie. Kibice wrócili do swoich sektorów – relacjonuje bielska policja.

Tuż po zakończeniu spotkania policjanci z katowickiego oddziału prewencji rozpoznali i zatrzymali dwóch 38-latków z Żywiecczyzny. Są oni podejrzewani o wtargnięcie na murawę stadionu i zakłócenie porządku . Grozi im do 3 lat za kratami oraz zakaz stadionowy. Mundurowi nie wykluczają dalszych zatrzymań.

(red)

źródło: ox.pl
dodał:

Komentarze

1
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2018-08-27 22:29:06
bronek91: "zatrzymali dwóch 38-latków"- cytat najwyższa pora wyrosnąć z pewnych "rozrywek" czy raczej głupot... Gratulacje dla policjantów z katowickiego oddziału prewencji.
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: