Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Zapisz się na pielgrzymkę!

Zbliża się okres, kiedy wszystkie polskie drogi prowadzić będą na Jasną Górę. Tradycyjnie w sierpniu do Częstochowy docierają pątnicy z całej Polski. Diecezja Bielsko-Żywiecka organizuje również pielgrzymkę dla swoich wiernych. Zapisy ruszyły.

 

Pielgrzymi wyruszą z Diecezji Bielsko-Żywieckiej już po raz trzydziesty. Z każdej z sześciu miejscowości wyruszy grupa, która z Hałcnowa pójdzie już wspólnie do Częstochowy.

- Tradycyjna Piesza Pielgrzymka Diecezji Bielsko-Żywieckiej na Jasną Górę wyruszy z sześciu miejscowości naszej diecezji: Andrychowa, Bielska-Białej, Cieszyna, Czechowic-Dziedzic, Istebnej i Oświęcimia. Pielgrzymka rozpocznie się Mszą św. w hałcnowskiej bazylice 6 sierpnia 2021 r. o godz. 8.00. 11 sierpnia o godz. 11:30 pielgrzymi wspólnie wejdą na Wały Jasnogórskie, gdzie o 13:30 sprawowana będzie Msza św. na zakończenie pielgrzymki – informuje Diecezja Bielsko-Żywiecka.

W naszym regionie na pielgrzymkę można zapisać się w Cieszynie od 11 do 18 lipca w kancelarii parafii św. Jerzego w Cieszynie oraz w kantorze wymiany walut w Istebnej (Istebna 44).

KOD

źródło: ox.pl
dodał:
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: