Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Zależy Ci na zdrowiu? Wypełnij Kwestionariusz!

Jesteś zadowolony ze swojej służby zdrowia? A może chciałbyś coś zmienić? Śląski Oddział Wojewódzki Narodowego Funduszu Zdrowia przygotował ankietę, w której każdy może określić poziom zadowolenia ze z usług Podstawowej Opieki Zdrowotnej. Kwestionariusz skierowany jest do osób, które skorzystały z tego typu usług w ciągu ostatnich 12 miesięcy.

Ogólnopolskie badanie ma na celu określenie poziomu zadowolenia pacjentów z organizacji udzielania świadczeń zdrowotnych. Analiza informacji uzyskanych na podstawie kwestionariuszy ankiet udostępnionych pacjentom w formie elektronicznej i papierowej wskaże obszary w zakresie jakości obsługi pacjentów, które należy wzmacniać i umożliwi opracowanie dobrych rozwiązań organizacyjnych. Kwestionariusz ankiety w formie elektronicznej można wypełnić pod adresem: http://ankiety.nfz.gov.pl/index.php/377824.

Ankieta jest skierowana do pacjentów, którzy skorzystali ze świadczeń Podstawowej Opieki Zdrowotnej w ciągu ostatnich 12 miesięcy. Wszelkie sugestie oraz uwagi biorących udział w badaniu pacjentów posłużą do opracowania rozwiązań usprawniających organizację udzielania różnego rodzaju świadczeń.

 

red.

źródło: OX.PL/mat.pras.
dodał: MP

Komentarze

5
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2015-11-23 12:52:49
mariobross1977: Ha ha ha. Proszę bardzo, znów Cieszyńska wykańczalnia ludzi daje o sobie znać!!! Każdemu pacjentowi zależy na zdrowiu a przede wszystkim na życiu. Niestety doktorki w sląskim szpitalu tego nie umia zapewnić bo wola spartaczyc robotę i wysłać pacjentów na drugi świat!!! Więc po co te ankiety skoro oni i tak będą robić swoje. Nie oszukujmy się!!!
2015-11-23 18:25:14
rambo11: Zadowolony ? Smieszne .... cchialem sie zapisac do ortopedy w szpitalu to powiedzieli termin na marzec 2016 , dziekuje !
2015-11-23 19:28:07
marian1951: Znów biurokraci chcą udowodnić sens swojego bytu.Prawo Parkinsona nadal ma się dobrze.Doskonale wiadomo jaka jest sytuacja w tzw.służbie zdrowia,więc po jakiego grzyba tworzyć następną fikcję.Chyba,że chodzi o kasę to w takim razie czapki z głów.
2015-11-23 19:36:12
janusz s: Chcesz się dostać do królestwa niebieskiego -idź do szpitala cieszyńskigo.
2015-11-23 20:25:48
mariobross1977: To pytanie tytułowe brzmi jak szantaż!!! Jeżeli ktoś chce być zdrowy to koniecznie musi wypełnić ankietę?! A życie pacjenta już nie wchodzi w rachubę?! Janusz S dobrze napisales swój komentarz takie są fakty!!! Ja już nigdy o tym szpitalu nie wystawie pozytywnej opini!!! Dlatego że ordynator jednego z oddziałów wysłał na tamten świat bliska mi osobę!!! Ja również będąc pacjentem tego szpitala omal nie padlem ofiarą błędu medycznego!!!
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: