Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Zakończenie sezonu sztuk walki

W miniony czwartek (30 czerwca) dobiegł końca w Cieszynie i Skoczowie sezon szkoleniowy Kung-Fu Ju-Jitsu. Przyszła więc pora na podsumowania. - Ubiegły sezon obfitował w sesje szkoleniowe z zakresu brazylijskiego Jiu-Jitsu, Ju-Jitsu sportowego, Krav-maga, Judo, Aikido oraz Ju-Jitsu tradycyjnego – wyjaśnia instruktor Ryszard Bochm.

Przedsięwzięcia w które obfitował miniony sezon wiązały się z jubileuszem obchodów 25-lecia uprawiania Kung-Fu i Ju-Jitsu przez instruktora Ryszarda Bochm oraz 20 -lecia jego pracy instruktorskiej.

- 2010/2011 to czas szczególnie bogaty jeśli chodzi o udział w zawodach sportowych rangi mistrzostw Polski, Europy i świata – podkreśla R. Bochm – należy wspomnieć również o Pucharze Budo seniorów IBF ( International Budo Federation) i Pucharze Podbeskidzia w Karate i Ju-Jitsu.

W tym sezonie łącznie klub zdobył 17 medali w konkurencji form kata i duo-system (dynamiczna prezentacja technik samoobrony). Pięć złotych i jeden srebrny medal to zasługa instruktora Ryszarda Bochm 6 Dan Dju-Su Kung-Fu Self-Defence.

- W tym sezonie wzięliśmy też udział w międzynarodowych szkoleniach w Żywcu i Krakowie z udziałem mistrzów z Litwy, Francji, Węgier, Niemiec, Szwecji, Ukrainy i Polski. Wielkim wydarzeniem w działalności naszego klubu będzie wspólny trening w dniu 8.10.2011r. z mistrzami -mnichami z legendarnego Klasztoru Shaolin, który odbędzie się w Niemczech – wyjaśnia instruktor, który otrzymał zaproszenie na to niecodzienne wydarzenie – szkolenie na którym zaprezentuje styl Dju-Su Kung-Fu.

BsK

źródło: ox.pl
dodał: BSK

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: