Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Zagroń z pozytywną energią

O ośrodku narciarskim "Zagroń" mieszczącym się w Istebnej, Polska usłyszała przy okazji wizyty Prezydenta Bronisława Komorowskiego. To ten ośrodek wybrała sobie głowa państwa podczas wizyty w Wiśle na narciarskie szusowanie. "Zagroń" doceniają także internauci.

Strona promocyjna Urzędu Marszałkowskiego "Śląskie. Pozytywna energia" na  Fecebooku zorganizowała konkurs na najlepszy ośrodek narciarski w regionie. Wygrał właśnie istebniański "Zagroń". Jako uzasadnienie takiej oceny internauci podają zalety obiektu: szeroki stok, wygodną czteroosobową kanapę, brak kolejek do wyciągu, wiele miejsc parkingowych, długi sezon narciarki, wydzielenie miejsc zarówno dla narciarzy jak i snowboardzistów, dużą restaurację.

- Bardzo dziękujemy Organizatorom za organizację mikołajkowego konkursu, dzięki któremu mogliśmy przekonać się o tym, że jesteśmy najlepszym Ośrodkiem Narciarskim w woj. śląskim - cieszy się Ewelina Juroszek z "Zagronia" - Dziękujemy również naszym narciarzom i obiecujemy, że to nie koniec niespodzianek, które dla Państwa przygotowaliśmy - obiecuje.

źródło: OX.pl
dodał:

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: