Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Zagroń w Istebnej odcinkiem specjalnym...

Do niebezpiecznych zdarzeń drogowych doszło dziś (20.02.2019) w Istebnej na ulicy Zagroń. Łącznie uszkodzeniu uległo tam 6 samochodów, jedna kraksa miała miejsce krótko przed godziną 8 rano, a kolizja została zgłoszona kilkanaście minut później. Prawdopodobnie przyczyną zdarzeń była śliska nawierzchnia jezdni.

Pierwsze ze zdarzeń to kolizja czerech samochodów osobowych, która miała miejsce o godzinie 7:43. W zdarzeniu ucierpiała jedna osoba, która została opatrzona przez pogotowie ratunkowe i przewieziona na obserwację do szpitala – zabezpieczono miejsce zdarzenia. Samochody blokowały przejazd, przystąpiono do odłączenia akumulatorów, neutralizacji płynów i zadysponowano piaskarkę. Na drodze zamknięto ruch, a następnie ze względu na oblodzenie zwiększono wyłączony odcinek. Po zakończeniu działań samochody zostały przepchnięte na pobocze – wyjaśnia st. Kpt. Michał Pokrzywa, Rzecznik Prasowy PSP w Cieszynie.

W związku z wezwaniem na miejsce zdarzenia na ulicę Zagroń o godzinie 8:03 wjechał wóz OSP Istebna, który natknął się na kolejną kolizję, w którymejuczestniczyły dwa pojazdy osobowe. W związku z tym strażacy – ochotnicy zostali na miejscu, podejmując odpowiednie działania przy kolejnym zdarzeniu.

Po przyjeździe piaskarki, usunięciu pojazdów oraz zneutralizowaniu wycieków ruch został przywrócony.

 

źródło: ox.pl
dodał: JŚ

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: