Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Zagłosuj na węzeł przesiadkowy w Cieszynie

Zintegrowany węzeł przesiadkowy w Cieszynie bierze udział w konkursie „Modernizacja roku”

Ideą tego konkursu jest propagowanie i wspieranie działań dla ratowania obiektów i budowli dziedzictwa narodowego oraz promocja modernizacji, przebudowy i rozbudowy obiektów i urządzeń dla uzyskania efektów użytkowych i estetycznych.
Konkurs „Modernizacja Roku” przewiduje trzy stopnie uznania. Tytułu „Modernizacja Roku” - (I stopień) przyznaje się w każdej kategorii dla: inwestora, wykonawcy i autora projektu. Zwycięzcy otrzymują statuetki „Modernizacji Roku”, dyplomy oraz bezpłatne promocje na łamach prasy i na stronie internetowej.

II stopień oznacza przyznanie tablicy – wyróżnienia „Modernizacja Roku” w każdej kategorii także dla wszystkich 3 uczestników procesu modernizacyjnego oraz bezpłatnej promocji.
Organizatorzy konkursu przewidzieli również „Nagrodę Specjalną” przyznawaną przez poszczególnych organizatorów konkursu, sponsorów, patronów, partnerów medialnych, instytucji publicznych oraz Kapituły Konkursu.
Nagrodę przyznaje jury konkursowe w porozumieniu ze sponsorem i patronem. Nagrody te mają charakter honorowy, rzeczowy lub finansowy. Wręczane są razem z nagrodami głównymi podczas uroczystego rozstrzygnięcia konkursu. Laureat ma prawo zamieszczenia tablicy informacyjnej na nagrodzonym obiekcie z napisem: Tytuł „Modernizacja Roku” oraz prawo używania logo konkursu i tytułu „Modernizacja Roku” w swoich materiałach promocyjno-reklamowych.

Glosowanie internetowe wystartowało 4 lipca o godzinie 10:00 "Plebiscyt MR 2017". W ten sposób, niezależnie od werdyktu Komisji, wybór najlepszych modernizacji i nowych w obiektów w Polsce został powierzony internautom. Głosować można do 9 sierpnia 2018 godzina 12:00 pod tym linkiem: głosuj>>>

Warto pamiętać o możliwości oddania 1 głosu każdego dnia i podaniu swojego e-maila. Jeden email można zostawić raz na 24h.

(red.)

źródło: ox.pl
dodał: cr

Komentarze

7
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2018-07-13 12:39:31
arid: zburzyli dobry PKS, a teraz jeszcze chcą żeby głosować na bezsensownie wydane pieniądze publiczne - straszne
2018-07-13 14:29:00
krokusik: Ja też nie widzę powodu do dumy. Tyle lat bez prostego przystanku w centrum miasta, a po jego odbudowaniu chwała? Tu raczej powinniście wystartować do innego konkursu, domyślcie się sami. A inną sprawą jest, że ktoś chce ugrać na nieudolności miasta i wypromować jakąś firmę. Oj rozliczy was historia, rozliczy.
2018-07-13 19:32:05
jerry: a do tego te ławki po zewnętrznej stronie- jak pada deszcz to albo siedzisz i mokniesz albo stoisz...
2018-07-14 00:03:04
TomTede: Odstawcie swoje polityczne i osobiste uprzedzenia i powiedzcie, że nowy dworzec nie wygląda zajebiście.
2018-07-14 05:59:14
bronek91: No bo je nowy.... poczekajmy w jakim będzie stanie za 10 czy 20 lat.... In plus, stary obiekt, który padł ofiarą zbrodniczych działań deweloperków i braku inicjatywy ze strony lokalnych PO-PiSowców czy innej maści kasty samorządowo- urzędniczej był lepszy niż ten obecny.... Stary dworzec był bardziej funkcjonalny, było porządne zadaszenie, na ławki deszcz i innego rodzaju opady nie docierały, była poczekalnia, w zimie było ciepło, było się gdzie schronić. Istniały lokale z przeznaczeniem pod różnego rodzaju działalności.... To co obecnie na Śląsku Cieszyńskim buduje się jako dworce, pod względem funkcjonalnym znacząco przegrywa rywalizację z tym, co stawiali za tej obrzydłej komuny. Obecnie obiekty sprawiają wrażenie, iż rzekoma docelowa funkcja użytkowa służy tylko jako dodatek do prowadzonej na dworcu (Skoczów) lub w jego okolicach działalności gospodarczej (handlowej). Celem dworca czy punktu przesiadkowego, jak widać, jest sprowadzenie klienta a nie dobro człowieka i obywatela jak próbuje to przedstawić lokalna propaganda. Jak widać, religia konsumpcjonizmu się rozwija. Miejscowy kler, zwłaszcza duchowni wyznań chrześcijańskich, poproszeni o poświęcenie obiektu, ze względów religijnych powinni stanowczo odmówić…
2018-07-14 06:10:19
bronek91: Natomiast miejmy nadzieję, iż deweloperków i innych członków PO-PiSowej samorządowo urzędniczej kasty współczesnej burżuazji za ich zbrodnicze działania wymierzone w interes lokalnej społeczności nie tylko osądzi historia, ale w pierwszej kolejności sprawiedliwość. Wskazany obiekt, przyszłym pokoleniom będzie służył, ale za pomnik i symbol zbrodniczego konsumpcjonizmu czasu PO-PiS....
2018-07-14 10:42:43
krokusik: Rozwalić murowany budynek, w zamian postawić wiatę blaszaną i pierś wystawić po order. No i wszystko naszym kosztem. Normalnie jaja ktoś sobie robi.
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: