Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Turski zostaje w Jastrzębiu!

Spekulowano o tym już od kilku miesięcy, ale oficjalne potwierdzenie nadeszło w ostatnich dniach. Jakub Turski przedłużył kontrakt z Jastrzębskim Węglem.

- Bardzo zależało mi na tym, by przedłużyć umowę z Jastrzębskim Węglem. Praca z takim szkoleniowcem jak Ferdinando De Giorgi jest ogromnym wyróżnieniem i myślę, że mogę się od niego wiele nauczyć. Klub ma duże aspiracje, skład zespołu jest bardzo silny, są spore szanse na walkę o medale. Będę sumiennie pracował i liczę na swoje szanse w nadchodzącym sezonie – przyznał Jakub Turski, w rozmowie dla oficjalnej strony klubu.

Siatkarz, który pochodzi z Zebrzydowic, przedłużył kontrakt o rok, z możliwością przedłużenia na następny sezon. Turski jest wychowankiem Akademii Talentów Jastrzębskiego Węgla. Występując w młodszych zespołach sięgnął między po mistrzostwo Polski juniorów, w 2017 roku.

Do seniorów dołączył przed dwoma laty. W minionym sezonie rozegrał w PlusLidze pięć spotkań. Najwięcej dał znać o sobie w spotkaniu Ligi Mistrzów, z Berlinem Recycling Volleys, w którym był jedną z wyróżniających się postaci jastrzębskiej ekipy. PISALIŚMY O TYM

 

Andrzej Poncza

źródło: ox.pl
dodał: Andrzej Poncza

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: