Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Zagłosuj na bibliotekarza roku!

Zakończył się pierwszy etap konkursu na Najlepszego Bibliotekarza Powiatu Cieszyńskiego Roku 2012. Serdecznie dziękujemy za aktywne włączanie się w inicjatywę Biblioteki Miejskiej w Cieszynie, pełniącej zadania biblioteki powiatowej i Starostwa Powiatowego w Cieszynie.

Do kolejnego etapu przeszło sześciu bibliotekarzy tj. Anna Krzempek z Gminnej Biblioteki Publicznej w Chybiu, Janina Herzyk z Gminnej Biblioteki Publicznej w Brennej, Regina Serwotka z Gminnej Biblioteki Publicznej w Dębowcu, Katarzyna Gremlik z Gminnej Biblioteki Publicznej w Hażlachu, Teresa Sojka z Gminnej Biblioteki Publicznej w Zebrzydowicach oraz Agnieszka Żurat z Miejskiej Biblioteki Publicznej w Strumieniu – Filia w Pruchnej. Cieszymy się, że grono to jest zróżnicowane, zarówno pod względem rodzaju bibliotek, jak i zajmowanych stanowisk oraz stażu pracy.

Zgodnie z regulaminem konkursu, sylwetki i osiągnięcia zawodowe bibliotekarzy prezentujemy Państwu na Portalu Śląska Cieszyńskiego OX.PL. III etap konkursu zakłada wybór najbardziej cenionego bibliotekarza przez internautów. Głosowanie na portalu rozpocznie się 2 kwietnia i potrwa do 10 maja br. Głosowanie odbywa się na stronie www.bibliotekarz.ox.pl

Wybór nie jest łatwy, wszyscy nominowani to ludzie, którzy w swoim środowisku są znani z podejmowania różnorodnych przedsięwzięć na rzecz promocji biblioteki i czytelnictwa. Cechuje ich sumienność i profesjonalizm.

Głosować można na stronie www.bibliotekarz.ox.pl – zapraszamy!

(red)
 

źródło: ox.pl
dodał: CR

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: