Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

„Zagadkowy Dzień Dziecka” w Skoczowie

Każdego roku 1 czerwca w Dniu Dziecka odbywały się festyny, spotkania, plenerowe imprezy, koncerty czy występy skierowane dla dzieci. Niestety, w tym roku z uwagi na pandemię wszystkie wydarzenia przenoszą się do sieci. Również skoczowskie Miejskie Centrum Kultury „Integrator” tegoroczne proponuje zabawę dla najmłodszych w sieci „Zagadkowy Dzień Dziecka”.

"Integrator" przeniesie w tym dniu najmłodszych do świata słynnych bajek i baśni. Aktorzy Katarzyna i Włodzimierz Pohl przedstawią 10 niezwykłych lalek teatralnych, 10 bajkowych mikroświatów i 10 związanych z nimi zagadek. Zadaniem uczestników będzie odpowiedzieć na zadawane przez nich pytania. ZAGADKOWY DZIEŃ DZIECKA ma formę quizu, w ramach którego przygotowano mnóstwo ciekawych nagród.

Quiz będzie miał charakter krótkiego materiału filmowego, w którym wystąpią aktorzy oraz animowane przez nich lalki teatralne. 10 zagadek będzie związanych z postaciami z najsłynniejszych bajek.
Uczestnikiem zabawy może być każdy, kto nie ukończył 18 roku życia) i rodzice, którzy mogą im pomóc przy przesłaniu odpowiedzi za pomocą komunikatora Messenger.

Quiz zostanie zaprezentowany 01.06.2020 r. o godz. 9.00 na stronie internetowej MCK „Integrator" (www.mckskoczow.pl)  oraz na oficjalnym fanpage-u Miejskiego Centrum Kultury „Integrator" w serwisie społecznościowym Facebook. Tam również znajduje się regulamin i inne informacje związane z tym wydarzeniem.

Dzieci chcące wziąć udział w tej zabawie z nagrodami zapraszamy na stronę internetową organizatora quizu w poniedziałek (01.06.) i życzymy miłej zabawy.

AK, mat. Pras.

źródło: ox.pl
dodał: red

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: