Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Zabrał, uszkodził i porzucił

Nie wiadomo co ''strzeliło do głowy'' 17-letniemu mieszkańcowi Jaworzynki, który w poniedziałek (20.10.2014) najpierw ukradł mężczyźnie kluczyki, a później odjechał jego audi. Złodziej podczas ?przejażdżki? uszkodził samochód i porzucił go w Jaworzynce

17-latka zatrzymano wczesnym rankiem dzień po kradzieży - Nastolatek z racji wieku nie miał uprawnień ani umiejętności do kierowania tym pojazdem, ale wybrał się na „przejażdżkę”. Pojechał na teren powiatu żywieckiego m.in. do Zwardonia.  Podczas jazdy uszkodził samochód. Postanowił porzucić go na posesji u znajomego. Gdy właściciel zorientował się, że skradziono mu samochód od razu powiadomił wiślańską policję. Stróże prawa podczas poszukiwań odnaleźli jago audi. Później policjanci ustalili i namierzyli złodzieja w Jaworzynce. – relacjonuje st. asp. Rafał Domagała, rzecznik prasowy cieszyńskiej policji.

To nie jedyna sprawa którą nieletni ma na sumieniu, okazało się, że  jest też poszukiwany. Decyzją sądu rodzinnego miał obowiązek przebywać w Młodzieżowym Ośrodku Wychowawczym w Krakowie. Młodzieniec z Jaworzynki trafił już  do wskazanej placówki MOW a za krótkotrwałe użycie pojazdu i porzucenie w stanie uszkodzonym grozi mu kara do 8 lat więzienia.

(red)

 

źródło: ox.pl
dodał: CR

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: