Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Zabił rodziców? Śmierć małżeństwa z Jaworzynki

To nie były spokojne mikołajki dla mieszkańców Jaworzynki. Wczoraj (06.12.2022) najprawdopodobniej zamordowane zostało tam małżeństwo: 64-latek i 66-latka. Możliwe, że za ich śmierć odpowiedzialny jest ich syn.

Jak informuje st. asp. Krzysztof Pawlik, oficer prasowy cieszyńskiej Policji, wczoraj (6 grudnia 2022) doszło do zatrzymania 32-letniego mieszkańca Jaworzynki, którego podejrzewa się o zabójstwo rodziców: -  Wczoraj (6 grudnia), po godzinie 13, policjanci otrzymali zgłoszenie dotyczące ujawnienia zwłok w jednym z domów na terenie gminy Istebna. Niestety, na miejscu interwencji policjanci potwierdzili, że wewnątrz domu znajdują się zwłoki mieszkającego tam małżeństwa, 64-letniego mężczyzny oraz 66-letniej kobiety. Okoliczności podjętej interwencji wskazywały na to, że są ofiarami zabójstwa. Policjanci dzielnicowi z Posterunku Policji w Istebnej oraz mundurowi z wiślańskiej jednostki zatrzymali na miejscu zbrodni 32-letniego mężczyznę podejrzewanego o zabójstwo swoich rodziców.

Na miejsce zdarzenia przybył zespół dochodzeniowo-śledczy cieszyńskiej komendy Policji, prokurator z Prokuratury Rejonowej w Cieszynie oraz lekarz z listy biegłych sądowych. - Prokurator zarządził sekcję zwłok ofiar. Na miejscu zbrodni pracowali specjaliści, którzy zebrane dowody wykorzystają w postępowaniu przygotowawczym. Napastnik został osadzony w policyjnym areszcie do dyspozycji Prokuratury Rejonowej w Cieszynie, która prowadzi śledztwo w tej sprawie – informuje rzecznik prasowy KPP Cieszyn.

Ze względu na toczące się śledztwo policjanci nie udzielają informacji na temat szczegółowych okoliczności zbrodni ani motywów, które za nią stały.

Za zabójstwo grozi kara nawet dożywotniego pozbawienia wolności.

 

NG

źródło: ox.pl
dodał: NG

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: