Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Do Szczyrku nie przejedziesz

Droga wojewódzka DW 942 łącząca Wisłę ze Szczyrkiem nie będzie przejezdna od 7. do 9. grudnia. Powodem jest remont nawierzchni.

Jak informuje Zarząd Dróg Wojewódzkich w Katowicach oraz wykonawca realizujący remont drogi wojewódzkiej nr 942 w Szczyrku, w dniach od 7 do 9 grudnia 2022 r. planowane jest wykonanie nakładki asfaltowej (warstwy ścieralnej) przedmiotowej drogi, w związku z czym nastąpi czasowe całkowite jej zamknięcie. 

- 7 grudnia 2022 r. od 9:00 do 21:00 planowane jest zamknięcie przedmiotowej drogi - na odcinku od skrzyżowania z ulicą Olimpijską do skrzyżowania z ulicą Uzdrowiskową,

- 8 i 9 grudnia 2022 r. od 9:00 do 21:00 planowane jest zamknięcie przedmiotowej drogi - na odcinku od Soliska w stronę Białego Krzyża.

Jak dodają wykonawcy, realizacja prac z uwagi na przyjętą technologię wykonania metodą bezszwową wierzchniej warstwy asfaltowej oraz dużą ilość masy asfaltowej przewidzianej do zabudowy spowoduje utrudnienia w ruchu oraz całkowite zamknięcia drogi od godziny 9:00 każdego dnia w ww. terminie.

Drogowcy zaznaczają, że prac uzależnione jest od wystąpienia sprzyjających warunków atmosferycznych. Jeśli aura będzie niekorzystna termin zamknięcia drogi i robót może ulec zmianie.

 

Red.

źródło: ox.pl
dodał: NG

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: