Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Zabawa bez alkoholu

Można się dobrze bawić nie pijąc ani kropli alkoholu. Od kilkunastu lat udowadnia to Klub Abstynentów Jonasz ze Skoczowa, organizując bezalkoholowe pikniki. Najbliższy odbędzie się w niedzielę na Kaplicówce w Skoczowie.

Od kilkunastu lat na skoczowskim wzgórzu rozbrzmiewa muzyka, a uczestnicy tańczą i śpiewają przy pysznych potrawach i licznych konkursach. Żaden z gości nie wypija nawet symbolicznego kieliszka. – Piknik jest bezalkoholowy, jednak to nie znaczy, że na zabawę są zaproszeni wyłącznie abstynenci. Zapraszamy wszystkich, którzy po prostu chcą się dobrze bawić bez alkoholu. A atrakcji na naszym pikniku nie zabraknie – zachęca Czesława Girdwojn, prezes Klubu Abstynentów Jonasz ze Skoczowa.

Konkursy z nagrodami, loteria fantowa, domowe wypieki, pyszne potrawy i dobra zabawa – tak zapowiada się bezalkoholowy piknik. Co roku na Kaplicówkę przyjeżdżają ludzie z całego powiatu cieszyńskiego. – Przyjeżdżają goście z Ustronia, Wisły, Goleszowa, Cieszyna a nawet i z Jastrzębia Zdroju. Wszyscy bardzo dobrze się bawimy, tańczymy i śpiewamy. Panuje iście rodzinna atmosfera – dodaje prezes Klubu Jonasz.

Tak ma być i tym razem. - Ciasta się pieką, fanty na loterię mamy juz zapakowane. Mamy nadzieję, że pogoda dopisze i bedziemy mogli się spotkać na Kaplicówce - kwituje Czesława Girdwojn.

Rodzinny Piknik Bezalkoholowy odbędzie się w niedzielę 8 sierpnia od godz. 13.00 na Kaplicówce w Skoczowie.

KOD

źródło: ox.pl
dodał: DK

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: