Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Za połowę a nawet gratis

Ponad czterdzieści obiektów noclegowych, szesnaście restauracji i barów a do tego atrakcje turystyczne i sportowe, wypożyczalnie quadów i serwisy sprzętu zimowego. Ten weekend w Wiśle to wiele miejsc, w których za usługi i produkty zapłacimy tylko połowę.
Już jutro (4 XI) w mieście rusza akcja Wisła Za Połowę. Gmina wspólnie z kilkudziesięcioma podmiotami gospodarczymi przygotowała ciekawą ofertę. W martwym nieco już sezonie, gestorzy chcą przyciągnąć do siebie turystów. Zachęcić mają ku temu ceny obniżone o połowę.
 
To kolejna akcja miasta i gestorów, poprzednie jak się okazuje odniosły swój cel. Turyści zadowoleni byli z tego, że w promocyjnych cenach mogą wypocząć w beskidzkiej miejscowości.
 
Dodatkowo podczas całych trzech weekendowych dni w mieście odbywać się będzie gra terenowa. Na specjalnej karcie trzeba zdobyć pieczątki atrakcji turystycznych Wisły, z wypełnioną kartą należy zgłosić się w Centrum Informacji Turystycznej. Na osoby, które zdobędą najwięcej pieczątek czekają nagrody - zachęca Katarzyna Czyż-Kaźmierczak z wydziału promocji Wisły.  
 
 
Wyśpimy się za połowę i zjemy za pół ceny. Obiekty gastronomiczne przygotowały specjalne, tańsze pozycje w menu. -  dodaje Kaźmierczak. Ale Wisła zachęca także do czynnego wypoczynku - również w promocyjnych cenach.
 
 
 
Równolegle z akcją, w sobotę w Wiśle odbędzie się Beskidzkie Listobranie - czyli spotkania z piosenką turystyczną i poezją śpiewaną. Przegląd ten od godziny 16-20 w wiślańskim kinie. Później występ gwiazdy wieczoru - Wolnej Grupy Bukowina.

Listę punktów, które przyłączyły się do akcji znajdziecie TUTAJ.
 
 
Jan Bacza
źródło: OX.PL
dodał: JB

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: