Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Za darmo - przez smog...

Po raz kolejny Wojewódzki Inspektorat Ochrony Środowiska prognozuje na dziś (19.02.2018) bardzo złą jakość powietrza w dolinach beskidzkich. W związku z tym Koleje Śląskie wprowadzają bezpłatne przejazdy dla kierowców.

Przypomnijmy, aby skorzystać z bezpłatnego przejazdu Kolejami Śląskimi wystarczy podczas kontroli biletów okazać ważny dowód rejestracyjny.  - W przeciwieństwie do poprzedniej edycji akcji, w tym roku nie trzeba być właścicielem pojazdu. Każdy kierowca może zabrać w podróż jedną osobę towarzyszącą. Bezpłatne przejazdy obowiązują na całej sieci Kolei Śląskich, z wyłączeniem odcinka przygranicznego Chałupki – Bohumin oraz pociągów Ornak na odcinku Żywiec – Zakopane. – Informuje w  komunikacie spółka Koleje Śląskie.

Możliwość bezpłatnych przejazdów będzie obowiązywać przez cały dzień (19.02.2018) – od godziny 00:01 do 24:00. - O ewentualnym przedłużeniu akcji na kolejne dni będziemy każdorazowo informować oddzielnym komunikatem – zaznacza przewoźnik.

(red)
 

źródło: ox.pl
dodał: CR

Komentarze

3
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2018-02-19 12:12:59
greenart: Dlaczego tak późno o tym piszecie? Ja już w pracy;)<br />
2018-02-19 12:30:47
Klubowiczka007: A może by tak najwyższy czas się zastanowić nad pomocą dla ludzi których niestety nie stać by kupić sobie opał!!! Ze skromnej Zus-owskiej renty nie są w stanie nawet wykupić leków, co więcej żywność, rachunki... Tacy co mają wszystko podane na złotej tacy i Ci którzy dysponują funduszami z Unii Europejskiej powinni się już dobrze zastanowić co robią z takimi wysokimi sumami! A biedny człowiek jest zkazany sam na siebie! Co to za władza w tej Polsce że żałuje biednemu bo sami nie umią sie nażreć! Po co komu drony?! Dajcie ludziom to co im się należy, wtedy beda mieli za co wykupic opal na zime a drony bedą zbedne!!!!!<br />Troche oleju w głowie!!!!<br />
2018-02-19 16:12:04
koszor: Klubowiczko- niestety masz rację. Drony, kontrole, urzędnicy - to wszystko kosztuje. Lepiej byłoby wywalczyć niskie ceny gazu i każdy sam wymieniłby piec na gazowy. Człowiek z natury jest wygodny, wystarczy tylko dobrze go pokierować.
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: