Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Z rodziną na turystycznych szlakach

Oddział PTTK „Beskid Śląski” w Cieszynie oraz Koło Przodowników Turystyki Górskiej i Narciarskiej zapraszają do konkursu fotograficznego. Ponieważ ten rok jest rokiem turystyki rodzinnej konkurs nosi tytuł „Z rodziną na turystycznych szlakach”.

Zdjęcia zakwalifikowane do konkursu zostaną zaprezentowane na specjalnej wystawie.- Tematyka zdjęć konkursowych powinna nawiązywać do tytułu konkursu, a zdjęcia powinny być zrealizowane podczas imprez organizatora w sezonie 2011, a także indywidualnego rodzinnego zdobywania odznak turystyki kwalifikowanej – informuje organizator przedsięwzięcia.

Na najlepszych uczestników czekają nagrody rzeczowe oraz indywidualne wyróżnienia. Uczestnicy mogą startować w dwóch kategoriach wiekowych. Kategoria A obejmuje osoby w wieku od 10-15 lat, kategoria B zaprasza do udziału nieco starszych (16 lat i więcej).

- Naszych rodzinnych zdjęć z pewnością nie zabraknie – informuje Mateusz Trombik, dla którego fotografia i turystyka to dwie największe pasje - „Zaraziłem” się nimi od moich rodziców.

Do konkursu fotograficznego zgłosić można maksymalnie 5 fotografii. Zdjęcia powinny mieć format A4 - wykonanie na papierze fotograficznym. Dodatkowo prace należy utrwalić w wersji elektronicznej na płycie CD z tytułami zdjęć oraz autorem prac. Oceny zdjęć dokona jury powołane przez organizatora. W jego skład wchodzić będą członkowie Cieszyńskiego Towarzystwa Fotograficznego, organizatora oraz sponsora.

- Prace należy przesłać pocztą, lub dostarczyć na adres: Oddział PTTK „Beskid Śląski” Cieszyn ul. Głęboka 56 43-400 Cieszyn do dnia 31.10.2011r. (decyduje data stempla pocztowego). Obowiązkowy dopisek na kopercie: „Konkurs fotograficzny – z rodziną na turystycznych szlakach” - wyjaśnia organizator - Na odwrocie każdego zdjęcia należy umieścić metryczkę zawierającą: tytuł pracy, miejsce i data wykonania, kategoria wiekowa oraz inicjały autora (np. ZZ). Do koperty ze zdjęciami należy: dołączyć płytę CD, oraz kartę zgłoszenia w dodatkowej zaklejonej kopercie.

BsK

źródło: ox.pl
dodał: BSK

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować: