Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Z aparatem po teatrze

To była podróż w czasie, która została uwieczniona na fotografii. We wtorek (14.05) odbył się wernisaż wystawy „z aparatem po teatrze”w Teatrze im. A. Mickiewicza w Cieszynie. Zdjęcia będzie można oglądać do końca czerwca.

Cieszyńskie Towarzystwo Fotograficzne (CTF) oraz Atelier Stylu Moniki Mol przy wsparciu Starostwa Powiatowego w Cieszynie wzięło udział w projekcie pod hasłem „z aparatem po teatrze”. Wykonano zdjęcia we wnętrzach cieszyńskiego teatru, które do końca czerwca będą zdobić ściany Teatru im. A. Mickiewicza. Modelki do tego przedsięwzięcia przygotowała Monika Mol z Atelier Stylu. We wtorek (14.05) odbył się wernisaż z udziałem zaproszonych gości.

Moim marzeniem było zrobić sesję stylizowaną w teatrze. Jestem bardzo zadowolona – mówiła dziękując wszystkim za pomoc i zaangażowanie Monika Mol. Proszę zwrócić uwagę na indywidualność fotografów. Każdy ma swój styl, który wyraził w tych pracach – dodała Mol.

Pomysł powstał w głowie Pani Moniki Mol. Myśmy podjęli ten temat. Zrobiliśmy zdjęcia – zwrócił uwagę Michał Kuzyk prezes CTF. To miał być wewnętrzny wypad do teatru, ale zrodziło się z tego coś niesamowitego. Wykonaliśmy piękne zdjęcia. Pani Monika przygotowała 5 modelek. Dzięki uprzejmości Pana dyrektora teatru zwiedziliśmy cały teatr. Zajrzeliśmy do zakamarków ogólnie niedostępnych. Każdy zawarł w tym całym przedsięwzięciu cząstkę siebie. Dzięki temu jest tak różnorodnie i ciekawie.

 

MSZ

źródło: ox.pl
dodał: MSZ

Komentarze

1
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2019-05-17 12:15:51
wyśmienity cwaniaczek: z aparatem po teatrze chodzi bardzo wiele osób i nie robi z tego takiego cyrku i pseudo artyzmu..... co to jakiś artykuł sponsorowany przez GABINET PROTETYKI " ZĄB W UMYWALCE" ?
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: