Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Wystrojona w grudniu oceniona w styczniu

Chociaż już po świętach to świąteczna atmosfera trwa jeszcze w Zespole Szkół Ekonomiczno – Gastronomicznych w Cieszynie. Wszystko za sprawą zorganizowanego konkursu na najładniejszą bombkę, który rozstrzygnięty został właśnie teraz - początkiem stycznia.

O wystrój szkolnej choinki zadbali wszyscy uczniowie i pracownicy szkoły. Do strojenie włączyły się wszystkie klasy, dyrekcja, nauczyciele, Rada Rodziców i pozostali pracownicy. Każdy wykonał świąteczną ozdobę, którą tym razem ocenili sami uczniowie. Rolę więc na moment się odwróciły

Na pomysł konkursu wpadła Joanna Otręba nauczycielka ZSEG w Cieszynie. Dzięki temu na drzewku zawisły oryginalne, niezwykle pomysłowe ozdoby przygotowane między innymi przez sekretariat, księgowość, pielęgniarkę, sklepik szkolny oraz obsługę techniczną. Konkurs połączył wszystkich i o to właśnie chodziło.

Zabawa w grudniu była przednia! Jednak styczeń przyniósł rozwiązanie zagadki – kto wykonał najludniejszą bombkę choinkową ? I tak - I miejsce w zmaganiach zdobyła Biblioteka, II miejsce wywalczyła szkolna pielęgniarka, a III przypadło w udziale Obsłudze Technicznej.

Wśród ozdób wykonanych przez poszczególne klasy zwyciężyły: I miejsce – 1EA, II miejsce – 2EA, III miejsce – 2HT.

 

bsk

źródło: ox.pl
dodał: BSK

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: