Wysokie zwycięstwo i awans w tabeli!

Karwina przystępowała do sobotniego spotkania jako faworyt i z tej roli się wywiązała. Podopieczni Romana Navdornika poradzili sobie z Pribramem i ich sytuacja w tabeli znacznie się poprawiła.

W barwach gospodarzy świetne zawody rozgrywał Bojan Letic. Bośniak zanotował dwie asysty i miał spory udział przy trzeciej bramce. Karwina już po pół godzinie gry prowadziła o dwie bramki, dzięki trafieniom Budinsky'ego oraz Wagnera. To właśnie przy tych dwóch golach asystował wcześniej wspomniany bośniacki piłkarz.

Pribram odpowiedział zaraz na początku drugiej części spotkania. Mingazov, który pojawił się na murawie zaraz po zmianie stron, zdobył kontaktową bramkę. Ale jak się później okazało, to było wszystko na co było stać gości w sobotnie popołudnie.

Kilka minut po straconym golu, Letic dośrodował, a Milan Nitriansky pechowo skierował futbolówkę do własnej siakti, przez co Karwina znowu prowadziła o dwa trafienia. Końcowy rezultat – 4:1 – ustalił w 86. minucie Jan Moravec.

TUTAJ MOŻNA OBEJRZEĆ SKRÓT SPOTKANIA MFK KARVINA - PRIBRAM

Karwina przesunęła się na 11. miejsce. W piątek czeka ich podróż do stolicy Czech, gdzie zmierzą się z tamtejszym Bohemians. Prażanie lokują się cztery pozycje wyżej.