Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Wyróżnienie dla Anny Grygierek

Kapituła Nagród i Wyróżnień przy Katolickim stowarzyszeniu Sportowym Rzeczypospolitej Polskiej w Warszawie na wniosek środowisk sportowych przyznała Burmistrz Strumienia Annie Grygierek Ogólnopolskie Wyróżnienie za wychowanie dzieci i młodzieży poprzez sport i rekreację, oparte na zasadach fair play.

Na terenie Gminy Strumień od lat rozwija się infrastruktura sportowa – od 2007 roku wykonano m.in. modernizację sali gimnastycznej w raz zapleczem przy byłym gimnazjum w Strumieniu, rozbudowę sali gimnastycznej wraz z utworzeniem miasteczka ruchu drogowego przy szkole w Drogomyślu, modernizację sali gimnastycznej przy szkole w Pruchnej wraz remontem szatni dla klubu sportowego, modernizację basenu wraz zabudową kortów tenisowych i do squasha w Strumieniu, budowę boisk do siatkówki plażowej w Zabłociu, Pruchnej i Strumieniu, remont  hali sportowej z doposażeniem siłowni w Strumieniu, utworzenie siłowni na świeżym powietrzu w Strumieniu, Drogomyślu i Pruchnej, modernizację boiska sportowego w Bąkowie, budowę boiska ze sztuczną nawierzchnią w Strumieniu i Drogomyślu (obecnie jest złożony wniosek na budowę boiska w Pruchnej) -  Informuje Urząd Miejski w Strumieniu.

- Pragniemy podkreślić, iż ceremonia jego wręczenia wielce Szanownej Pani Burmistrz jest nie tylko formą docenienia włożonego bezinteresownego wkładu w wychowanie młodego pokolenia, ale również aktem wychowawczym – tak zwaną asystencją, czyli stałą obecnością samorządowców wśród swoich wyborców, aby potrafili oni odkryć w wybranych przedstawicielach postawę szerszego działania dla ich dobra – napisano  w informacji nadesłanej przez Katolickie Stowarzyszenie Sportowe RP.

Uroczystość wręczenia wyróżnienia  nastąpi 9 czerwca 2018 roku o godzinie 9.30 na Jasnej Górze. Wydarzenie będzie okazją do spotkania z wybitnymi sportowcami Polskimi, Mistrzami Olimpijskimi, Świata i Europy w towarzystwie młodych sportowców.

Nagrodę w naszym regionie otrzymał również Burmistrz Cieszyna, Ryszard Macura, czytaj; Nagroda dla burmistrza

(red./mat.pras.)


 

źródło: ox.pl
dodał: CR

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: