Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Wypadki i kolizje

Wczoraj na dogach powiatu cieszyńskiego doszło do czterech wypadków. Drogówka odnotowała także 5 kolizji. Szczegółowe okoliczności tych zdarzeń wyjaśniają cieszyńscy policjanci.
Do pierwszego zdarzenia, o którym już wczoraj rano informowaliśmy, doszło w centrum Pogórza na ulicy Bielskiej. Tutaj 11-letnia dziewczynka kierująca rowerem nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu kierowcy volkswagena. Ranne dziecko trafiło do szpitala. Kierowca samochodu, 64-latek ze Skoczowa był trzeźwy.
 
Kolejny wypadek wydarzył się po 14.00 na ulicy Cieszyńskiej w Ustroniu. Tutaj 37-letnia kobieta kierująca alfą romeo podczas skrętu w lewo zderzyła się z fordem mondeo. Ranna 40-letnia mieszkanka Ustronia jadąca fordem została przewieziona do szpitala w Cieszynie. (zdjęcia nadesłał na kontakt24 użytkownik o nikcu 'divid1' - dziękujemy)
 
Do trzeciego wypadku doszło w Skoczowie na ulicy Katowickiej. Kilka minut przed 19.00 na skrzyżowaniu zderzył się samochód osobowy z motorowerem. 50-latka z Górek Wielkich jadąca peugeotem podczas skrętu w lewo zderzyła się z jadącym z naprzeciwka motorowerem, którym kierował 70-letni mieszkaniec Skoczowa. Ranny motorowerzysta trafił do szpitala.
 
Dosłownie kilkanaście minut później w Bąkowie doszło kolejnego wypadku, w którym ranny został rowerzysta. Ze wstępnych ustaleń policjantów drogówki wynika, że 34-latek z powiatu pszczyńskiego wykonując manewr skrętu w prawo potrącił jadącego na rowerze 39-letniego mężczyznę. Ranny w głowę rowerzysta został przewieziony przez pogotowie do szpitala. Do wszystkich wypadków doszło z powodu nieustąpienia pierwszeństwa przejazdu.
 
Ponadto wczoraj policjanci wydziału ruchu drogowego odnotowali 5 kolizji – w Skoczowie, Pruchnej, Ochabach oraz w Pogwizdowie.
 
Red.
źródło: OX.pl/KPP Cieszyn
dodał: JB

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: