Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Wypadki i kolizje

Pięć osób rannych trafiło do cieszyńskiego szpitala po dzisiejszym wypadku do którego doszło w Nierodzimiu. Do zdarzenia doszło nad ranem.
Nie dysponujemy jeszcze pełnymi informacjami. policjanci w dalszym ciągu są w szpitalu i ustalają obrażenia - mówi Portalowi OX.pl Rafał Domagała rzecznik cieszyńskiej policji.
 
Do zdarzenia doszło dzisiaj przed godziną szóstą. Na skrzyżowaniu ul. Skoczowskiej i Katowickiej zderzyły się dwa pojazdy. Dostawczy volkswagen zderzył się z mazdą.
Kierowca mazdy skręcał w ulicę Skoczowską i nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu – wyjaśnia Domagała. Pięć osób poszkodowanych w tym wypadku trafiło do szpitala w Cieszynie.
 
Do innej kolizji doszło wczoraj (czwartek) w Drogomyślu. Tam tuż przed godziną dwudziestą 33-letni kierowca ciężarowego dafa nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu. Zderzył się z citroenem berlingo, kierowanym przez 42-latka. Kierowcy w tym wypadku byli trzeźwi.
 
 
Jak informują czytelnicy Portalu OX.pl do kolizji doszło również wczoraj wieczorem na 'wiślance' na granicy Harbutowic i Nierodzimia. Tam zderzyły się dwa samochody osobowe.
 
Jan Bacza
źródło: OX.pl
dodał: JB

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: