Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Wypadek w Międzyświeciu!

Do poważnego wypadku doszło w Międzyświeciu na wysokości szkoły. Około 14.00 kierująca samochodem marki Daewoo Matiz kobieta z nieustalonych na razie przyczyn straciła panowanie nad samochodem, wypadła z drogi i dachowała. Droga jest zamknięta.

Około godz. 14.00 doszło do wypadku na "starej drodze" na Cieszyn w Miedzyświeciu na wysokości szkoły. Obecnie (14.25) droga jest całkowicie zablokowana. Jak twierdzą świadkowie, Daewoo Matiz kierowany przez kobietę wypadł z drogi i wpadł do rowu. Nieoficjalnie wiemy, że 4 osoby zostały poszkodowane w wyniku wypadku. Na miejscu są 2 jednostki Państwowej Straży Pożarnej oraz 2 jednostki OSP,  policja i karetka. Oczekuje się na przybycie helikoptera ratunkowego.

Na miejsce udał się nasz reporter. Wkrótce więcej informacji.

Aktualizacja (14:57):

- Do wypadku doszło na zakręcie, z którego wypadł samochód Daewoo Matiz. 3 osoby zostały poszkodowane, w tym jedna osoba doznała urazu kręgosłupa, do niej wezwano helikopter - poinformował Portal OX.PL podkom. Mariusz Białoń, zastępca oficera prasowego cieszyńskiej KPP.

Jak informuje nasz reporter,  Piotr Iwacz, poszkodowana z urazem kregosłupa została już zabrana przez helikopter. Droga w tym miejscu jest jednak ciągle nieprzejezdna.

Aktualizacja (15:46)

Droga jest już przejezdna.

(red.)

Więcej zdjęć>>>

źródło: OX.PL
dodał:

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: