Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Wypadek w Cieszynie

W Cieszynie na skrzyżowaniu ulicy Bielskiej i Stawowej około godziny 16.30 doszło do zderzenia dwóch aut w wyniku czego, dwie osoby trafiły do szpitala.

W wyniku zderzenia dwóch aut osobowych (audi i seicento)  dwie osoby zostały poszkodowane  i trafiły do szpitala. Po udzieleniu pomocy zostały zwolnione do domu. Strażacy po przybyciu na miejsce odłączyli akumulatory, zneutralizowali i usunęli wycieki płynów eksploatacyjnych.

Prawdopodobną przyczyną zderzenia było nieustąpienie pierwszeństwa przejazdu przez kierującą audi. 

(red)

źródło: ox.pl
dodał: CR

Komentarze

11
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2015-06-30 07:15:13
per: ile musi tam byc jeszcze wypadkow, zeby ktos z tym cos zrobil (nie Panie Swakon, nie mam na mysli kolejnego ronda). <br /><br />Ulica Bielska ma duzo mniejsza widocznosc (w kierunku wylotu z C-na) wiec powinna miec pierszenstwo.
2015-06-30 07:15:39
igorrodz: Musi dojść do dużej tragedii (np z udziałem autobusu / busu) aby przebudowano to skrzyżowanie np robiąc dodatkowy pas włączający od strony Bielskiej (od UŚ) albo robiąc w tym miejscu rondo?
2015-06-30 08:20:44
Przepierón: Postawić znak 30, fotoradar i po kłopocie.
2015-06-30 08:30:14
maurycyyy: Jakie ronda, dodatkowe pasy!!!?? Trzeba nauczyć się jeździć. Naturalna eliminacja ludzi z prawkami kupionymi na targowisku.
2015-06-30 08:33:46
maurycyyy: Taaa Przepierón, najlepiej przesiądźmy się na furmanki, będzie bezpieczniej, ekologicznie, itp.
2015-06-30 10:13:06
Kankee: A co tu chcecie zmieniać? chyba jedynie mózgi kierowców.Jak widać na załączonym zdjęciu kierująca Audi skręcała ze Stawowej na Bielską i ewidentnie wymusiła pierwszeństwo, a tam ze Stawowej widać jak na dłoni kto jedzie z naprzeciwka.
2015-06-30 10:47:32
venis: Wiadomo tam już był wypadek czy tez nie jedna kolizja,prawdopodobnie rozwiązaniem było by rondo. Ostatnio bardzo lubią budować takowe, ale dlaczego nie budują ronda tam gdzie jest b.potrzebne i miejsca dosyć jest. Pisze o konieczności wybudowania ronda na ul, Katowickiej zjazd w lewo do Osiedla Piastowskiego co tam się wyrabia proszę sprawdzić Panie Swakoń -jak Pan posiedzi kilka minut w aucie a od Pastwisk ciągnie się sznur wozów a lewej strony pojada Tiry i będą trąbić na Pana. Chyba to jest najbardziej zagrożone skrzyżowanie ale tam nikt z UM nie mieszka.
2015-06-30 13:58:37
Ki-koker: Jak nie mieszka? Mieszka tam Pani radna Cichomska tylko, że nie ma samochodu i jej ten problem \&quot;dynda\&quot;.
2015-06-30 23:49:12
pantek: zlyźcie już ze Swakonia. Z Ratusza do Wydz. Komunikacji awans .Zawód wyuczony -??? , wykonywany - kerownik ,a jakże by inaczej.
2015-06-30 23:51:05
gellwetka: Przejeżdżam przez to skrzyżowanie od ponad 5 lat każdego dnia i naprawdę nie widzę w nim niczego niejasnego/ trudnego/ niebezpiecznego. Jest znak ustąp pierwszeństwa, jest znak STOP - wszystko chyba jest oczywiste? A co do komentarzy o rondach - popieram, rondo na Górnej to inwestycja życia dla tego miasta. Ruch żaden, problem z wyjazdem żaden... po co to rondo? Już widzę cyrki z podjazdem jak znowu zima nas zaskoczy.
2015-07-01 09:52:09
Volvik: Popieram \&quot;Kankee\&quot; i \&quot;gellwetka\&quot;<br />To skrzyżowanie oznakowane jest dobrze i nie jest wcale takie niebezpieczne. Trzeba tylko jechać zgodnie z przepisami, a przede wszystkim patrzeć i myśleć. Żadne dodatkowe pasy, a już na pewno zmiana pierwszeństwa (co sugeruje \&quot;per\&quot;) nie poprawi bezpieczeństwa na tym skrzyżowaniu.<br />PS....a co do rozpatrywanego wypadku to przecież klasyczne nieustąpienie starszeństwa przy wykonywaniu lewoskrętu na skrzyżowaniu. Jeżeli ktoś nie myśli , nie widzi, albo nie zna przepisów to do takiego zdarzenia może dojść na każdym skrzyżowaniu niezależnie od oznakowania. (art 25 Ustawy PoRD)
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: