Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Wypadek: dwoje rannych

Droga była zablokowana po zderzeniu samochodu dostawczego marki mercedes, motoroweru i samochodu renault clio. Wszystko miało miejsce na skrzyżowaniu drogi relacji Skoczów-Cieszyn a Skoczów-Kisielów, nieopodal sklepu Lewiatan.

–  Informacje o zdarzeniu otrzymaliśmy ok. godz. 10.00. Kierujący samochodem dostawczym marki mercedes jadąc pasem w kierunku Cieszyna chciał skręcić w stronę Kisielowa. Wykonując ten manewr zahaczył tyłem samochodu o motorowerzystę, tym samym ten siłą uderzenia zderzył się z samochodem osobowym marki renault clio – informuje podkm. Mariusz Białoń, który zastępuje oficera prasowego Komendy Powiatowej Policji w Cieszynie.

Kierujący mercedesem ma 47 lat i pochodzi z Bielska Białej. W wyniku wypadku ranni zostali motorowerzysta 35-letni mieszkaniec Ogrodzonej – przewieziono go do szpitala i kierujący renault clio 59-letni mieszkaniec Kisielowa- opatrzono go na miejscu.

Przyczyny zdarzenia bada wydział drogowy cieszyńskiej komendy. Jak informuje nasz reporter Jan Bacza droga jest już przejezdna.

KOD

źródło: ox.pl
dodał: DK,JB

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: